Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a kislányom hasfájós...

Irén24 kérdése:

6 hetes a kislányom hasfájós most az infacol használt neki nem fáj a hasa most, adjam még neki igy hogy nem fáj a hasa?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ahogy abbahagytuk, újra hasfájós lett. Úgyhogy én adtam neki inkább. Mi a nagyon hasfájós kategória vagyunk, így 4 hónapos koráig kapta az Infacolt. Aztán elhagytuk. Még mindig hasfájós amúgy, de már nem üvölti végig a napot, ezért már nem adom neki. (5 hós)
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónaposan ér véget a hasfájás. Ti még a közepén vagytok és lehet hogy pont azért nem fáj a babád hasa mert kapja az infacol-t. Ezt folyamatosan lehet adni. Szerintem 3 hónapos koráig add neki.
2011. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, adni kell. Nekünk a csecsemős nővér ajánlotta, de hozzáfűzte, ha elkezdjük akkor bizony azt adni kell módszeresen minden etetésnél min. 8 hetes koráig, ha még akkor is fáj a pocakja akkor tovább is.
2011. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!