Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezeltétek a kislányotok...

Mivel kezeltétek a kislányotok piros nuniját?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos kislányomnak lett a nuniján egy piros kiütés, herpeszhez tudnám hasonlítani, egy nagyobb és egy kisebb. Mivel tudnám kenni neki hogy elmúljon, soha nem volt még kipirosodva sem így biztos rossz is neki!!!! :-(((

Most bújt ki 2 napja a felső 2 fogacskája, nem tudom van e valami köze hozzá!

Születésétől kezdve ugyanazt a pelust, popsitörlőt, és krémet (bepanthen) használom neki, nem váltottam!

Sokaktól a neogranormont hallottam, hogy az még jó szokott lenni!


2011. febr. 28. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
soducrem még lehet jó, - de megírom őszintén ha a fiam kukija körül pirosodás van, én canesten teszek rá vékonyan és behintőporozom, fürdés után, estére.
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Canesten krémmel kend. A sudokrémtől tovább terjedhet.
2011. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem szedett antibiotikumot?ha igen normaflór canesten kamillával mosogatni!nekem ezt mondta a gyerekorvos!
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudocream is jó volt.
2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!! :-))))

De igen, szedett antibiotikumot!!

Akkor canesten???

2011. febr. 28. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
szia. az én lányom 7 hónapos. neki a kis nuninál és a popsinál a végbélnél volt mindkét oldalon jó centi sávban piros csík. a dokink K1-es gyógyszertári popsikenőcsöt írt fel, illetve mivel a nyakánál beizzad, azt piros folyadékkal kenjük, és azzal is kenni kellett a popsiál. nagyon szépen elmúlt, a pirossal 3-szor kentük be, de a pospikenőcsöt még mindig használjuk, két hete. olyan szaga van mint a csukamájolajnak, de jó.
2011. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt (a csukamájolajos popsikrém), azt úgy tudod kérni a patikában, hogy boraxos popsikrém. Ebben gomba ellenes anyagok is vannak, nagyon jó, mi is ezt használjuk, sose piros a gyerek feneke.
2011. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
neogranormont semmiképpen ne kenj a nunijára, hormon tartalmú, csak a popsira lehet maximum, ha az piros. Egy barátnőm kisfiának herezacsiján a neogranormon miatt volt szőrszál. Koleszterint tartalmaz, inkább ne használd (orvos szerint se), sokkal jobb a bepanthen!
2011. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látod, mindenki mást mond. Én azt mondom, jobb ha orvos látja a punciját.
2011. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 06:55 Biztos, hogy a Neogranormontól volt szőrszálas a zacsija a kisfiúnak??? Ugyanis 3 hónaposan már vannak apró szőrszálak a kuki környékén... Az én fiamé is akkor kezdett szőrösödni, és a lábszárán is akkor jelentek meg a szőrszálak.
2011. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!