Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként vesztek...

Milyen időközönként vesztek játékot a babátoknak? Milyen jellegűt és hol? Vesztek előre játékot (ami még nem a korának megfelelő)? Ha megun v nem szereti a babád egy bizonyos játékot (de még időszerű) akkor eladod v megtartod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
23 hónapos a kisfiam, elég gyakran elcsábulok... Leginkább fa kirakós játékokat és könyveket veszek neki, de havonti többet is. Nem is annyira drágák, meg szereti is őket, a régebbi játékokat meg már ki tudja rakni, elunja őket, igy mostanában aktivan cserélem le a játék halmot. Vettem neki kisasztalt, kisszéket és főzőcskéhez kisrezsót is például. Sokmindent a fakopancs.hu-n rendelek. A régi játékokat nem adom el, van a családban kisebb baba, oda került már jópár dolog. Csak a nagyobb helyet foglaló dolgokat adtam el, pl. pihenőszéket és játszószőnyeget, akkor még nem tudtam, hogy lesz a másik baba. Előre is szoktam vásárolni igen, nem sok mindent, inkább úgy, hogy azt hiszem, jó lesz már a játék a fiamnak, de még nem érdekli. Akkor elrakom, 2 héttel később már tuti más a helyzet :)
2011. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babám 7 hónapos, drága játékot egyet vettünk eddig, ez 4900 volt, 1000 ft alattiakat pedig kapott többet rokonoktól, így ilyesmit mi mondjuk havonta egyszer veszünk. Vettünk már 100 ft-os boltban is, meg rendes játékboltban is. Amit előre vettem, az is azért volt, mert megtetszett, és akciós volt. Eladni biztos nem fogjuk, mert szeretnénk majd kistesót. :)
2011. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még SOHA nem vettünk játékot a gyereknek! Annyi mindent összehordanak neki a rokonok, barátok, ismerősök, hogy innen már semmi nem hiányzik. De nincs is semmi, amiről úgy gondolom/gondoljuk, hogy jó lenne neki és nincs. Most 11 hónapos.
2011. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok játékot vettünk mi sem, a rokonoktól kaptunk eleget. Persze kell az anyai, apai öröm, hogy Te vettél valamit a picurkádnak. Első gyerekesek vagyunk, tehát minden játék marad a folytatáshoz... :) Akarunk még kistesót. Majd azután, vagy tovább adjuk a családba, vagy pl. a vöröskeresztnek. Tömbházban lakunk, egyszerűen lehetetlen mindent megtartani. Az egyik barátosnőm, azt csinálja, amivel a leány már több mint fél éve nem játszott azt elviszi a vöröskeresztbe. Jön úgyis minden évben a szülinap, karácsony, húsvét stb....
2011. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!