Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként cseréltek...

Milyen időközönként cseréltek pelust az 1,5 hónapos babátoknak? Hány óráig van rajta 1 pelus?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kakált akkor lecserélem ha pisis akkor 5 szerencsés esetben elég 1 napra. + éjszakára 1
2011. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaki után mindig csere volt. Ahogy emlékszem akkoriban egy nap (éjszakát is beleszámolva) kb 8 pelust használtunk el.
2011. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én majdnem mindig 3 óránként cserélem, etetés előtt,mert eléggé pisis mindig.Meg mert érzékeny a bőre,és nem akarom hogy kicsípje a pisi.Persze ha jó hosszút alszik,akkor tovább van rajta.
2011. ápr. 1. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 3 óránként. ha belealszik, akkor több. éjjel 10-11 órát van rajta.
2011. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisnita ***** válasza:

20 hónapos a fiam. Napközben 3x-4x cserélek pelenkát éjjel nem cserélek kibírja reggelig, nem ázik be. A 3x-4x az azt jelenti, hogy az egészet ki kell cserélni + van amikor csak a betétet kell benne cserélnem maga a pelus mehet vissza. (moshatót használunk)

Eldobhatóból sokkal többet elhasználtunk, de még így is mindig beázott napközben is. Az éjjel meg egyenesen katasztrofális volt, minden reggel ágyneműt mostam :S A végén már 2 db eldobhatót adtam rá, de előfordult, hogy 1,5-2 óra alatt úgy is beázott.

2011. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is átlagosan 3-4 óránként cserélem a kislányomnál. Ő 5 hetes. Mindig kaja előtt teszem tisztába, mert ha utána elalszik, akkor ne háborgassam már ilyenekkel. Kakilni jó esetben egyszer kakil naponta, és azt is úgy kell sokszor kierőszakolni belőle.

De sokat pisil, így amiatt muszáj gyakran cserélnem.

2011. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!