Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos lett a kisfiam hány...

Vírusos lett a kisfiam hány hasmenése van voltunk a dokinál SMECTA port írt ki a hasmenésre de az istennek se tudom beadni neki nem ísza meg van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A smecta olyan rossz, hogy én sem tudom meginni , pedig 30 vagyok lassan.

Ha továbbra sem kell neki, szolj a dokinak és kérd meg, hogy inkább írjon elektrolitot neki, mert az helyreteszi.

A hányás hasmenés a szervezet öngyógyító mechanizmusa, nem mindig kell smectá-val megállítani!

Az elektrolitok viszont segítenek a folyadékegyensúly fenntartására, nálunk mindig ez van székletfogó helyett.

2009. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is írt régebben, én se tudtam nagyon beadni neki. Még normaflort írt, attól helyrejött pár nap alatt. Vény nélkül kapható.
2009. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A normaflore is elektrolit jellegű.

De igazán a NORMOLYT hatásos,bár az is egy porított ital.

Jolehet a normaflore is.

Üdv első válaszoló.

2009. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat normafolore adok neki már jobban van nem hány csak meggy a hasa nagyon bűdi a széklete banánt probálok adni neki de nem akarja nagyon megeni
2009. febr. 17. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:

szia, pedig jó lenne vaéahogy beadni, a smecta nagyon hatásos, tényleg jó.nincs kis fecskendőtök otthon?esetleg azzal tudnád neki adagolni.

jobbulást

2009. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A semcta csak tüneti kezelésre van, hányásra, hasmenésre, de ha vírusos a kisfiad, akkor inkább jöjjön ki, aminek ki kell jönnie. Inkább a folyadékbevitelre figyelj! Most fontos a NA és CA bevitel. Gyerekeknek tudom ajánlani a Humana Elektrolyt-ot. Banán ízű por, amit vízben kell oldani...
2009. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok elnézést hogy ide irok de az a nagy gondom hogy irt fel a dokinénink SODOIRAL port és a kisfiamnak sehogy nem tudom beadni a világért sem inná meg!

Nos ez hasmenés utáni állapot utánra van a só és vitamin háztartád helyreállítására szolgáló gyógyszer!

Nem tom pontossan mennyibe került de szeretném átadni valakinek mert sajnálom a pénz érte hogy kidobtam az ablakon ,ugyanakkor meg szeretném hogy más kisbabáján meg segítene!

8 tasak van 1 dobozban és 1 hiányzik,tehát 7 van

De azt hiszem kb 1400 ft volt!!

Nagyon jó gyógyszer ,külföldi!!

Ha bárkit is érdekel és netán ilyen gyógyszert irt fel a babájának ,akkor hívjon bátran!!

Örülnék !

Természetesen odaadom olcsóbban!!!!

06 30 414 21 86 Nikol vagyok

2009. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!