Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Duci Kismamák és leendő duci...

Duci Kismamák és leendő duci kismamák! Hogy viselitek azt ahogy az emberek lenéznek és össze súgnak a hátad mögött nézd már mekkora?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fáj! A hormonoktól híztam meg hogy lehessen babám.Tudom hogy nem szép látvány. A férjemnek sem tetszik tudom de nem mondja örül a babának.

Nektek is nehezen jött össze? Mit és hogyan táplálkoztok ?


2009. febr. 17. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hány kg vagy?
2009. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

85kg

a hormonkezelésék előtt normál súlyom volt.

160 magas vagyok és 56-58 között mozogtam.

Még csak 2 hónapos terhes vagyok...

2009. febr. 17. 09:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem vagy kövér :)

Én 100 kg-mal kezdtem a terhességet, 15 kg jött fel. Abból még 4 kg rajtam van. 3 hós a fiam.

2009. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én se túl vékonyan lettem terhes(ducin) és most szülés után pár kilóval(5-tel)kevesebb vagyok, 16 hós a fiam és megint szeretnénk mégegyet.

Az elsőnél úgy ettem mint akik diétáznak,mint mondjuk cukor miatt szoktak. napi 5ször keveset, és inkább a szénhidrátbevitelre kell figyelni. tízórai meg uzsonna egy akármilyen yoghurt vagy egy gyümölcs- egy alma vagy ilyen, reggel és este odafigyelni hogy mennyit és ebédnél pedig egy normális adagot, félidőig szedtem vitamint és mire szülni mentem nem jött rám 1 kiló se(pontosan amit a vitamin miatt felszedtem azt le is adtam) és a dokik csodálták. 3520 grammal és 50 cm lett a kisfiam 39 hétre

2009. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan megúsztam, csak 11 kg-ot híztam a már rajtam levő +6 kg súlyfeleslegre a terhesség alatt, de mivel alacsony vagyok én is bálnának éreztem magam. Figyelj arra, hogy a babának sem jó a túl sok édesség és mozogj minden nap, persze speciális tornával. De, hogy a kérdésedre válszoljak, az emberek akkor is utánadfordulnának, ha elállna a füled, vagy nagy pocakkal is nádszálkarcsú lennél. Úgyhogy emiatt ne aggódj. Én betiltanám az összes bulvárlapot, meg retusált szuperkismama fotót meg az összes plasztikázott szupernő-fotót. Irreális képet mutatnak a nőkről.

Élvezd a várandósságodat, tudatosan figyelj jobban oda a párod igényeire (vice versa) és csak hármótokkal törődj!!!

2009. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 95 kg voltam amikor teherbe estem. 96.2kg amikor szülni mentem, 78 kg amikor hazajöttünk a 4.napon. A doki végig arról papolt, hogy csak főzeléket, csirkemellet, gyümölcs és zöldségféléket egyek. Szigorúan be is tartottam, így csak 1kg-ot híztam. A doki azt mondta, hogy ilyen nagy testből, úgy is elveszi a baba ami kell neki. Igaza lett, de a szülés után nagyon gyenge voltam, az egyik pillanatról a másikra 18 kg fogyástól.

A másik; 24 órás vajúdás után sajnos császár lett a vége, és miután az őrzőből a szobámba kerültem a beteghordozó (fiatal, vékony koma)nem emelt át az ágyamra, hanem mellém tolta a kocsit, és megvetően azt mondta, hogy na erre kellene átmászni. Ez kb.5 percbe telt, mert a hasam nagyon fájt, és ő eddig a száját húzgálta. Nagyon megalázott, a szobatársaim is csak néztek, mert egyikőjük (normál súlyú)is császáros volt, és szó nélkül átrakta a kocsiról az ágyába. Bőgni tudtam volna a szégyentől. Ezt még a férjemnek sem meséltem el, úgy szégyelltem magam, pedig a beteghordónak kellene szégyenkeznie.

Amit megfogadtam; a köv. terhességem előtt lefogyok, hogy ne kerüljek még egyszer ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Remélem más kórházakban különbek a beteghordozók. Ez a szentesi kórházban történt, Csongrád megyében.

2009. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok, én is 160 cm magas vagyok. Amikor jó passzban vagyok azt szoktam mondani, hogy nem a súlyommal van a probléma, hanem a magasságommal.

9 hós a babóm

2009. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzá szóló levele szíven ütött.

Én szegedi vagyok de majd Makón fogok szülni.

Pont ettől az érzéstől félek én is...

De nagyon ügyes voltál hogy csak ennyit híztál...

Milyet diétát követtél? Vagy csak a főzelékek?

Édességet nem eszek csak ritkán tegnap ettem mákos tésztát felért egy orgazmussal a hatása imádom...

2009. febr. 17. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam 40kg felesleg van.de a dokim azzal nyugtat,hogy ha nem hizok és márpedig a nagy túlsúllyal rendelkezők nem szoktak,akkor mire megszülök addigra lemegy a baba súlya meg a magzatviz,és minimum 10kg-val kevesebb is leszek!

Ugyhogy fel a fejjel!!!

2009. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bő 30kg plusszal kezdtem a terhességet, és 3 kg jött föl terhesség alatt. 10et engedélyezett a védőnő, de soha senki nem tett megjegyzést. 14 kg-val kevesebbel jöttem haza a kórházból, de nagyrésze az idegeskedéstől ment le. Szopi nehezen ment, ettem, hogy legyen tejcsi. Most sajna többet nyomok mint a terhességem elején.
2009. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!