Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy viselitek az...

Anyukák, hogy viselitek az elviselhetetlen anyóst?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Hála neki nem túl elviselhetetlen inkább borzasztó körülményes.


nem tehetek mást próbálok elvonatkoztatni ezen tulajdonságától ha sérelmem van vele kapcsolatban akkor ott azonnal szóvá teszem és nem kapom fel mindenért a vizet de ha igazam van a férjem mindig kiáll mellettem.

2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az anyósomat. :)


Persze neki is vannak jó tanácsai, ezer dologba köthetnék bele, de minek? Senkinek sem jó. A tanácsokat meghallgatom, dönteni meg én fogok.


Az anyósom a férjem anyukája, a férjem a gyerekemnek ugyanolyan szülője, mint én, így amit szabad pl. az én anyukámnak, azt az anyósnak is természetesen (csak mert sok helyen olvasom, hogy a saját anyuka iránt nagyon elfogultak az anyukák).


Már csak a gyerekek miatt is hülyeség lenne viszálykodni. Szeressétek az anyóst! :)

2011. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ugy viselem,hogy hálisten jo ritkán megyünk :D de ha ott vagyunk,tuti beszologat valamiért.
2011. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17:11-nek:

dettó, én anyósom is az a beszólogatós fajta, ezért nem is nagyon megyünk (fiammal) hozzájuk, csak a férjem olykor-olykor, persze ő is kapja anyóstól az ívet... :D

2011. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi is direkt ritkán megyünk, de így is sok. Ma az anyósom nővérével futottunk össze és hallgattam az okosságokat, legszívesebben soha többé nem mennék anyósomékhoz. Meg egyik flúgosabb, mint a másik.
2011. máj. 30. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

nehezen! és mi nem jövünk, ők jönnek, pedig nem hívjuk :P.

Hétvégén itt járt, mondta a "tanácsait" már nem bírtam tovább, nem akartam vele összeveszni, mert nem is lehet veszekedni vele, mert az a típus, akinek mindig igaza kell, hogy legyen és nem hallja meg mit mond a másik, így fogtam magam és kijöttem a szobából és otthagytam. nézett is nagyot, hogy most meg mi van, de végül csak abbahagyta a hülyeségeit, szóval ha azt vesszük ez a taktika bevált (úgy ahogy). Lehet bunkóság volt, de úgy éreztem ha most nem megyek ki akkor tuti felpofozom, vagy legalábbis elküldöm valahová messzire.

2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem néha anyám olyan, amit írtatok. Anyós nem él, após, az meg felér 3 anyóssal is, s ráadásul vele élünk:(

A megtakarított pénzünket, amit félre tudnánk tenni, elveszi. Gyereknek semmit nem ad. Eleinte beleszólt a nevelésébe is, de addig addig mondogattam a páromnak, hogy ő is addig hajtotta neki, míg leállt szerencsére. Főzni alig tudok tőle, elvárta még a gyeremekágyas időszakban is, hogy én alkalmazkodjak hozzá. Ha nem dolgozott, s elfogyott a kajánk, volt hogy egész nap alig tudtam enni tőle, mert 6-8 óra hosszától kevesebb ideig nem tartózkodott a konyhában sosem. Addig főzött, de hogy mit csinált ilyen sokáig, nem tudom, de ahányszoer benéztem, hogy na jó, most már én is főznék, mindig főtt a gázon valami. Volt hogy pl. pörköltet 4 óra hosszán keresztül főzött.

2011. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nekem is van hogy beszologat,okoskodik(2.unoka,az elso a lanyae)Meghallgatom amiket mond,neha persze akkora baromsagot h kesobb jot rohogok rajta.De az en anyukam is tud neha olyat mondani/csinalni akkor ra is raszolok.

Attol fuggetlenul szeretem anyosomat,szivesen vagyok naluk is mindig jol elvagyunk.Az a lenyeg hogy szeresse az unokajat a tobbit le....rom.

2011. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!