Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés anyuka lenni? Ti...

Milyen érzés anyuka lenni? Ti hány évesek voltatok vagy hány éves korotoktól szeretnétek kisbabát? Édesek meg minden. De eléggé komoly elkötelezetség, és rengeteg pénz. Akinek van, szeretne mégegyet, vagy már megbánta és később szülne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves koromban éreztem,22 évesen szültem:)27 éves a párom 6 éve vagyunk együtt.7 hós a kislányom.A világ legcsodálatosabb dolga az anyaság.
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Korábban kellett volna családot alapítani, babát vállalni!!

Én huszonévesen úgy éreztem: akarok MAJD legalább 3 gyereket, DE...hiába vártam a nagy Ő-re. Fogalmam se volt arról milyen érzés, pedig nagyon odavoltam az öcsém kislányáért. Mindenhová magammal cipeltem, már alig 2 éves korától. Nagyon hozzám nőtt, de most jövök rá, hogy igazából a kishúgomként szerettem.

Itt én vagyok a legidősebb kisbabás anyuka! :)

38 évesen mentem férjhez, azzal a feltétellel, hogy 3 gyereket akarok, ha összejön, de akkor sem tudtam, hogy ez milyen. 43 évesen született a kislányom. Könnyű volt a terhességem, és eddig minden nagyon magától értetődően ment. Egy kiegyensúlyozott, mosolygós kis tündérkénk van, akivel nagyon könnyű. Igazán hálás vagyok!

Ha tudtam volna, biztos jobban sietek ezzel!

Egyébbként tervezzük a kistesót, ha összejön, és én nagyon bízom benne (a fejüket kételkeden ingatók miatt írtam, hogy "ha összejön"). Az osztályon ahol szültem volt nálam 2 évvel idősebb első babás anyuka. Egyébbként senki se mondaná meg rólam, hogy ennyi éves vagyok! Nem is szoktam dicsekedni vele:), azt hiszem sokan furcsán néznének rám!:) Inkább bátorításként írom azoknak, akik vágynak rá és már idősebbek. A fiataloknak meg, hogy bízzanak abban, hogy a természet jól megalkotta ezt! Anyának/szülnek lenni valamivel több, mint embernek lenni!

2011. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!