Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés anyuka lenni? Ti...

Milyen érzés anyuka lenni? Ti hány évesek voltatok vagy hány éves korotoktól szeretnétek kisbabát? Édesek meg minden. De eléggé komoly elkötelezetség, és rengeteg pénz. Akinek van, szeretne mégegyet, vagy már megbánta és később szülne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kb. 30-32 éves koromtól éreztem, hogy megértem a feladatra, na meg elég későn találtam meg a megfelelő apukát is, 29 évesen. :)

33,5 éves lettem, mikor megszületett a kisfiunk. Nem kizárt, hogy lesz még egy. És dehogy bántam meg! A világon a legnagyszerűbb dolog édesanyának lenni. Ezt csak az tudja, akinek van.

2011. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én ha lehetett volna már 18 évesen szültem volna:-) De 27 évesen született a kisfiam, aki a mindenem. Szeretnénk majd tesót is 3-4 év múlva. Most mentem vissza dolgozni, a kicsi meg bölcsis. Nem adtam volna be, de nagyon kell a pénz.
2011. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen szültem az első fiamat, ma már 8 éves, iskolás. Aztán 3-3 évente születtek a kisetsók. Van 3 kisfiam: 8, 5 és 2 évesek, és soha nem bántam meg! Imádom őket. Pedig nagyon fiatal voltam. Sőt a férjem is 26 volt, amikor a nagy megszületett. De imádjuk őket is és egymást is!
2011. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 és 31 évesen szültem. Annyit bánok, hogy nem lett hamarabb még egy.

A legszebb, legjobb dolog a világon!

És én minél hamarabb szülnék, akár még 18 évesen is, ha a körülményeim (lakás, megélhetés megoldott). Vagyis a fiatalon való szülésre én kimondottan büszke vagyok, mert sokkal közelebb érzem magam a nagyobb fiamhoz. Ő most 21 éves. Így még megérhettem az érettségijét, talán még az unokámat is láthatom. Persze nem biztos, mert nem tudhatom, hogy nekem hány év jutott:)

A 10 év korkülönbséget nagyon megbántam. De, sajnos akkor még máshogyan gondolkoztam.

2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam (ezelott 7 honapja) ferjem 27. nem bantuk meg, sot, jol jott (igaz veletlenul) mert felnottunk mindketten, azelott felelotlenul eltunk.
2011. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Szió!

Nekem még friss az érzés...6 hós a kiscsajom.:-)

Nem akartam gyereket, ugyaezen okok miatt, mint amiket írsz, de a férjem pedálozott. Sokáig, és sokat, megsajnáltam, adtam 1 esélyt, azonnal teherbe estem.

Halálra rémültem, végigparáztam az egészet, de már az is gyönyörű volt...

De Te...ez maga a csoda...azóta szinte minden nap megköszönöm az uramnak:-D, hogy nem hagyott békén. Meg az jut eszembe, hogy eddig mi a francnak éltem??

Simán még1-et bevállalnék, de sajnos nagyon kitartó voltam a nemmel, uis 37 leszek idén, így már nem hiszem...de sose lehet tudni:-)

Ja, és nem vagyunk ám nagyon eleresztve anyagilag, de vhogy mégis minden meglett...én magam sem értem, de semmiben nem szenvedünk hiányt, minden tuti.

KI NE HAGYD!!

2011. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
33 es 38 evesen szultem. Nem bantam meg, nagyon jo erzes ket gyerek anyukajanak lenni. Viszont jobb lett volna korabban szulnom, ugy 26-27 korul az elsot. Akkor meg 3. babat is bevallaltam volna. Igy mar nem fer bele... :-(
2011. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

28 évesen szültem. Férjemmel 8 éve vagyunk együtt, de ő nem volt megérve a "feladatra" korábban. Én már az elejétől fogva akartam babát. Most 15 hónapos a kislányunk és mindenképp szeretnénk még egy kisfiút is. Nem szeretnénk nagy korkülönbséget, de majd meglátjuk hogyan alakulnak a dolgaink ( elsősorban az anyagiak. A férjem addig nem akar még egy babát amíg biztosra nem tudja, hogy mindig mindent meg fog tudni adni mindkettőjüknek... )

Nem bántam meg, sőt. Pocakosnak lenni a világ egyik legcsodálatosabb dolga. A természet egy nőnek nem adhatott volna szebb ajándékot. És ezt valóban csak az tudja aki átélte. A kisbabával vannak gondok, de ha rád mosolyog,gügyög, valami vicceset csinál vagy mond az minden gondot elfeledtet.

2011. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves múlt a lányom, én 39 éves vagyok.

ha tehettem volna, hamarabb szültem volna, talán több energiám lett volna, és nem viselt volna meg az első fél év, a folyamatos éjszakázás, az aggódás. Kicsit megbonyolítottam az első időszakot, tanultam belőle, most már próbálom egyszerűbben, természetesebben felfogni azt, hogy gyerekünk van.

természetesen nem bántam meg, hiszen ő a mi életünk motorja, jó érzés, hogy jelenleg én vagyok neki a viágon a legfontosabb, és pont nekem is ő az. Ez olyan függés, ami tényleg nem múlik el, míg élünk.

2011. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Én 20 éves múltam,1 éve élünk együtt a párommal.Ő már 26 éves,de nem akar gyerkőcöt az anyagiak miatt.Meg attól fél,hogy nemtudja majd rendesen nevelni,és rossz gyereket nevelne.Ugye a mostani tinikkel elég sok gond van.Igaz,az még nagyon hosszú idő:)Imádom a gyerekeket,és valamiért jól kijövök velük:)köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 1. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!