Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőszűrésen mit csinálnak a...

Csípőszűrésen mit csinálnak a babával? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangosra gondolsz? Ugyanúgy, mint bármilyen uh. Le kell venni róla a pelust is, nyomnak rá olyn trutyit, pár pillanat az egész. A lányom még mosolygott is közben, igaz, ismerte a dokinénit, mert a barátnőm. A normál, kézi szűrésen pedig kicsit megmozgatják a lábacskáit, összenyomják-kinyújtják őket, ez is csak egy perc. Mi ezt is jól tűrtük, nem sírt a kicsi.
2009. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett vetkőztetni, berakták két henger közé, ott forgatták egyik oldaláról a másikra és UH-t csináltak a csípőjéről. Utána a dokibácsi össze-vissza tekergette a lábát. :) Kb. ennyi. Elég rossz látvány volt, de a babámnak egy hangja sem volt, biztos, hogy nem fájdalmas. Volt ugyan olyan baba amelyik sírdogált, de az is szerintem inkább az idegen kéztől, az ijedtségtől volt.
2009. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert anyáink mondják hogy régen szétrántották a picik lábát, eléggé erőszakosan. Remélem nem okoznak fájdalmat ma már a babáknak.
2009. febr. 17. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.


Biztos, hogy nem, ne aggódj! Tényleg nem sok idő és egyáltalán nem fájhat, mert akkor minden gyerek üvöltött volna mint a sakál! Nyugi, nem lesz gond!

2009. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos vizsgálta olyan, lehet fáj a babának, de inkább csak megrémülnek a határozottságtól.

Nálunk uhos volt, bementem, levetkőztettem a babát alulról derékig, betették egy szűk bölcsőben és uhal megnzték a hasát, majd oldalra fordították és a csípőjét is-mindkét oldalon. Majd öltözés és már meg is volt a lelet.

hamar ment, aboszolut fájdalommentes. Babám is csöndben tűrte.

Nálunk ez 4 hetesen volt.

2009. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is végigmosolyogta a babám a vizsgálatot :)) tetszett neki szerintem. levettük a pelust,kent rá olyan krémet,meg ultrahangozta,utána hátra tette,körözött a lábával,meg nyitogatta a combjait,utána hasra fordították,ott is nyújtogatta a lábát és kész,ennyi. Kb. 4 perc az egész
2009. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!