Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja a babámnak? Hogyan...

Mi baja a babámnak? Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés
9 hetes és elég hasfájós szegény, de most nem hinném, hogy erről van szó. Ez elmúlt egy-két hétben többször is előfordultak olyan napok, hogy nyűgös volt és ha letettem aludni 20 perc után felkelt. Ásított, sírdogált tehát tuti álmos volt mikor ágyba került. Többször 20 perceket aludt, de ugye ez nem elég és nem tudom, hogy mire ébredt fel. Időközben kicsit folyik a nyála, de nem kell törölgetni sem. Megtalálta a kis kezét, rágogatja. Az etetés lassan rémálom, néha közben is üvölt, még akkor is szájában van az üveg. (Cumiból eszik) Mi baja lehet? Próbáltuk az Infacolt, Espumisant, tornáztatom de valahogy mégsem jobb és fura lenne, ha egyik sem jönne be. Azért gondoltam, hogy más baja van, de nem tudom, hogy mi. Van valami ötletetek?
2011. márc. 2. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A foga még nem jöhet, úgyhogy én inkább a hasfájásra gondolnék. Adjál neki köménymagos teát.
2011. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
foga is pont hogy jöhet,van akiknél nagyon korán jönnek a fogak.nálunk is 10 hetesen kezdödött,söt van aki foggal születik,manapság ez se ritka
2011. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kipróbálom a köményes teát, ill. arra gondoltam, hogy iszom Lactoherb teát, mert akkor tejen keresztül is kap. Remélem ez beválik.


A fogzásnak milyen tünetei vannak? Honnan tudom pontosan megállapítani, hogy a foga jön?

2011. márc. 2. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Így az első fogacskáknál, csak akkor fogod észre venni, ha már ott a csík! :) De később már a nyafogásból is!


Ha benézel a szájába és ki van szélesedve az ínye (a felülete kb 3-4 mm)Akkor már hamarosan (ezek hetek is lehetnek) kijön, de igazán mikor látod majd a csíkot az íny felületén, onnan fogod pontosan tudni!


De esetleg a a chímomiilát kipróbálhatod, az a hasfájást is enyhítheti, és könnyíti a kakilást is!Homeós fogzásra is ajánlják!


Nálunk 14 hetesen bújt ki az első fog 15 hetesen a második

2011. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!