Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segítsek a babámnak hogy...

Hogy segítsek a babámnak hogy tudjon pukizni?

Figyelt kérdés
nappal megy neki.este,azaz hajnalban3 órától csak kínlódik,emelgeti a lábát nyögdécsel órákon át.nem alszik egyikünk se.valami tipp kellene hogyan segítsek neki.
2011. júl. 2. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a gripe water hascsikarás elleni gyógyvizet( kapormagolaj) adtam neki és nagyon bevált. Egy kanál és pár perc múlva már volt is eredménye. Nem fájt utána a hasa
2011. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gripe water is jó, meg 3 hetes kor fölött az Espumizan L. Finoman maszírozgatni is lehet a hasát. Ha a pelenkát kikapcsolod, de balaset elkerülés végett ráhajtva hagyod, akkor a hasat lell finoman a baba jobb oldaláról bal felé maszírozni. Olyan erővel, mintha csak simogatnád. Mindig kezd jobbról lentről és óramutatóval ellentétesen körözz.
2011. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Picit tornáztathatod is. Olyan mozdulatokkal, mintha biciklizne a lábaival, vagy csak simán mindkét lábát felnyomod a pocija felé. Ezek megmozgatják a kis beleit és könnyebben kijön a puki.

Nekünk a doktornő annak idején Papaverin cseppeket írt fel (gyógyszertárban keverik ki, 2-300 Ft körül volt az ára), mert semmi más nem segített. Tudom van aki nagyon rossz véleménnyel van róla. Kislányomnak használt. Még akkor is kapott néha, amikor a hozzátáplálás megkezdésekor fájt a pocakja. Talán egy próbát megér.

2011. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a gyogyviz milyen arban van?
2011. júl. 2. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk is az espumisan jött be. Meg én vettem a dm-ben cseresznyemag párnát is, azt meg kellett kicsit melegíteni mikróban, és rá kellett tenni a pocijára. kellemesen meleg volt, és segített neki a hasfájásra is. Két éve 700 Ft körül volt.
2011. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Gripe Water gyógyvíz 200 ml-es kiszerelés. Kb 2000 Ft, de a tescoban már lehet kapni 1800 Ft-ért. Az van ráírva, hogy felbontástól számítva két hétig lehet használni, de én még két hónap múlva is használtam és akkor is jó volt csak kicsit veszített az erejéből többet kellett belőle adni, de a gyereknek semmi baja nem lett tőle ugyanúgy használt neki. Első voltam
2011. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!