Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek a 3 és fél...

Hogyan segítsek a 3 és fél hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Veleszületett szívrendellenesség következtében pacemaker beültetésen ment át a kicsikém. Egy hónapos koráig csak a jobb oldalán volt fektetve, mert azalatt az időalatt kapott különféle infuziókat.Mindig csak jobb oldalra fordítja a fejét alvás közben is, sajnos már a fejecskéjén látszik egy kicsit az elfekvés nyoma. De probálom a másik oldalára is fordítani, de mindig kirúgja magát egy idő után hiába támasztom meg. A bal oldalát még csak most kezdi felfedezni, most kezdi arra is fordítani a kis fejecskéjét. A hasán nem szeret feküdni egyáltalán. Ha hasra fordítom a fejecskéjét csak egy kicsit tudja megemelni. Arra gondoltam, azért nem szeret hason feküdni mert a kisműszer nyomhatja a gyomrát.
2011. márc. 17. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem szeret hason lenni...a babák többsége nem szereti.(véleményem szerint)

Melletted alszik a kicsi vagy kiságyban? Mert ha melletted akkor valószinű h felég fordulva alszik.

Én átrendezném a szobát h ha feléd fordulva alszikakkor az a bal oldal legyen.

Remélem érthetően írtam:)


Egyébként a mi babánk mindig csak felém fordulva aludt,z bal oldal volt,de átettük az ágyuknkat,így is felém fordulva alszik leginkább,de az már a jobb odala:) Ujonnan pedig hason alszik,mert rájött h tud forgolódni:)4hós.



Ne aggódj idővel rájön h milyen sokféleképp tud alukálni:)

2011. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!