Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossátok ki a jó kakis...

Hogy mossátok ki a jó kakis /zöld-tápszeres/ruhát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hasonló cipőben...

Egy éjszakát áztatom Ariel sensitiv mosószeres vízben, majd a többivel együtt újra kimosom.

Fertőtleníteni nem tudom, mert allergiás rá a fiam.

2009. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én venish mosószappant használok, majd áztatom. mosom gépben sensitive mosógéllel, babaöblítővel, de így is rányomok plusz egy öblítést. aztán vasalok. szerencsére így bírja a babám bőre.
2009. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En a balesetet kovetoen azonnal kidorzsolom belole a foltot egyszeru folyekony szappannal, majd a kovetkezo adag ruhaval mosom.
2009. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzékeny a babám böre és csak simán kimosom a mosogépben.Kakisan bevágom a gépbe 40fokon és tisztán veszem ki.A mosoporom meg nevenincs mosopor de nagyon jo.Még a beleszáradt vért is kimosta 40fokon nagyon jooo
2009. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 4. vagyok nem hülyeség ez tényleg komoly ha érdekel irj priviben ez nem a reklám helye ja és nem drága kicsit sem
2009. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem áztatom be, mert akkor benne marad a folt. Ha kakisan belerakom a mosógépbe, én is 40 fokon mosom, tutira kijön. Arielt használok.
2009. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! En is Arielt hasznalok, sajnos mosaskor nem viszi ki a kaki foltot, pedig 60-70 fokban mosok altalaban. Sot meg aztatni is szoktam, de megsem, mindig benne marad a nyoma! Ki szoktam fozni, az tuti kiviszi, es eddig meg egy ruhacska sem ment tonkre a fozestol.
2009. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!