Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom zöld a...

Irén24 kérdése:

3 hónapos a kislányom zöld a széklete és büdi, tápszeres a milupa milumil optimát kapja, kakai van minden nap 1, mitöl zöld a széklete? és mikortól lehet neki almát adni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól szokott zöld lenni, ha túl sokat eszik, ne ijedj meg, almát négy hónapos kortól lehet.
2011. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl van etetve, legalábbis az Én dokim ezt mondta nekünk is ez volt a gond. Én már adok almát. És most nagy felháborodást fogok kiváltani, 2 hós a babám. De a mi dokink kifejezetten javasolta.
2011. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ugyanezt a tápszert kapta, és neki is zöld volt a kakija. Nekem a védőnő azt mondta, hogy nem baj ha zöld a színe. 9 hós múlt.
2011. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Beba Ha Sensitive-et eszünk és az én kisfiamnak is zöld a széklete, de neki akkor is, ha csak keveset eszik:)
2011. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is a nestlét eszi és neki is zöld a kakija.A védőnőm azt mondta normális.
2011. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!