Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem ma közölte, hogy...

Bea24 kérdése:

A férjem ma közölte, hogy holnap délutánig nem akar látni?

Figyelt kérdés
:) Férjem ma kényszerpihenésre küldött, azt mondta nem érdekli hova megyek, mivel töltöm az időt, csak menjek feltöltődni, mert látja rajtam, hogy besokalltam. :S :D Ő vigyáz a gyerekeinkre, (19 és 6 hósak), mindent tud, etetés, fürdetés,altatás. Szóval nem tudom mit csináljak magammal. Legszívesebben kivennék egy hotelszobát, ahol holnap délig alszom, de szívesen barátnőznék is egyet! Ti melyiket választanátok? Vagy ötlet?
2011. márc. 2. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Irány a wellnesshotel !

barátnőzni máskor is tudsz.


Rendes férjed van de legközelebb mondd meg hogy legalább kis időt adjon hogy le tudd szervezni.

Jó pihenést!

2011. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Wellness a barátnővel ;)
2011. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Hotel!Csináld a barátnőidhez közel,és ott fogadni is tudod őket!Jó neked,hogy így el tudsz menni,nekem a pici még szopizik,így egy darabig itthon maradás van!
2011. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Becsüld meg a férjedet, mert nagyon aranyos :D!!Hát én először jól ki aludnám magam, majd irány a barátnők egy ebéddel egybekötve utána kis vásárlás a gyerekeknek vmi apróságot :D!!V. masszíroztasd át magad, fodrász kozmetikus kényeztesd el magad :)!!
2011. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én éjszakára ugyan nem mennék el, de másfél napban tudnék mit csinálni :) Fodrász, kozmetikus, mozi, vagy ebéd vagy vacsora a barátnőkkel. :) Az én férjem is ilyen.. :) Meg az anyám is, mázlim van velük, csak valahogy én sajna nem bírok elszakadni a gyerektől... :((
2011. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem pár óra után annyira hiányozni fognak a gyerekeid, hogy legszívesebben hazarohannál. A wellnes jó ötlet, érezd jól magad, próbálj kikapcsolódni!
2011. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó...azt hiszem talán ez lenne most a legnagyobb álmom,ah mit nem adnék egy ilyen lehetőségért!!!Élvezd ki nagyon!
2011. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csajok, már nagyon rám fér ez a pihi. Össze is hoztam a progit. :D Délután barátnőm szalonjában szoli és köröm, közben pletyi, majd nála alszom (egyedül él), és reggel a közeli sportközpontban masszázs, majd utána kozmetika! :D De szívesen fogadok még tippeket!
2011. márc. 2. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
De jo neked!!!! :) Sajnos az en ferjem sehova nem enged el. Pont szombaton delutan lesz egy kis osszejovetel mert egyik jo baratomnak sikerult az egyetemen valami vizsgaja. Mondtam a ferjemnek, hogy csak 1 orara engedjen at, kocsival mennek, ugyhogy meg arrol sincs szo, hogy iszom egy poharkaval. De nelkule nem mehetek sehova. :( Vinnem ot is meg a kisfiamat is szivesen de oda a cigifustbe egyetemistak koze??? Olyan jol esen talakozni par barattal es csak beszelgetni egyet, de sajnos nem mehetek. :( Bocsi, tudom nem ide tartozik de olyan jo volt legalabb kiirni magambol. Hasznlad ki a lehetoseget es moziznek meg tekeregnek a baratnommel/baratnoimmel, esetleg egy kozos vacsi vagy ebed? Hmmm, jaj de irigy vagyok. :)
2011. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ÚÚ de rendes férjed van hogy ezt így magától...

Én úszni mennék egy hatalmasat (évek óta nem jutok el) majd szauna,szoli, mozi egyedül, kajálás egyedül közben az összes létező szennylap kiolvasása:D úgy hogy nem tépi ki fél percenként a kezemből egy 1 éves és nem akar mesélni belőle egy 3 éves:DD)

Ja már végiggondolni is jólesett:)

Jó ez a kérdés, köszi:)

2011. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!