Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 16napos babámnak...

Baj ha 16napos babámnak 3napja ugyanannyi a súlya?

Figyelt kérdés

Mennyit kell gyarapodniuk ilyenkor?

A kórházból mióta hazajöttünk majdnem 500g-ot hízott.


2011. márc. 2. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mérd minen nap, mert úgyse egyenletesen híznak, és csak felidegesíted magad. Heti 15deka legyen meg és kész.
2011. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 hónaposnak 3 nap alatt nem nőtt a súlya? ne legyél ennyire parás! havonta egyszer mérd, ne foggyon de ilyen korban az se baj, ha 2 hónapig nem hízik!
2011. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bocs, nagyon félrenéztem :D

hetente nézd a súlyát :)))

ne haragudj, tényleg félreolvastam :) csinálj egy napot, hogy minden etetés előtt illetve után leméred, ebből tudod, hogy eszik rendesen, ha igen, elég hetente mérni :)

2011. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1hétig méricskéltem etetés előtt és után,rendesen evett.csak mikor esténként mérem mindig úgy várom,h hízzon:)
2011. márc. 2. 15:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma 30g-al kevesebb volt.Most aggódnom kellene?Amúgy nem egy síros baba,2-3óránként eszik és úgy érzem rendesen,mindig megnyugszik,néha elalszik evés után
2011. márc. 2. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h tele hassal méred,mikor és mennyit kakilt /pisilt előtte,Ne parázz rajta tényleg,hetente egy napon mérd,közel azonos időben.
2011. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!