Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok is nyűgös ma?

Babátok is nyűgös ma?

Figyelt kérdés
Az enyém alig eszik, álmos,nyűgös.De nincs láza sem.5 hónapos.
2011. márc. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyi!

Tegnap óta kész téboly a napunk!Egyszerűen nem akar aludni,de már majd meghal az álmosságtól,dörzsölgeti a szemeit de aludni nem akar!Tegnap már kínomban el mentem vele délután sétálni és a babakocsiban alud egy órácskát!Pedig ő nagyon jó alvó,10 hós de még nappal 2x 1,5-2 órákat szokott aludni,tegnap óta meg alig!Már adtam neki panadolt is mert most jönnek a fogai de akkor sem aludt el.

Hát nemtudom lehet front van vagy valami!

Csak ilyenkor úgy sajnálom a jó alvó babámat!

2011. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6 hónapos kislányom tegnap óta tiszta nyűg. Nemtudom miért, elfelejtettem megnézni milyen front van.
2011. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali,

Most aludt el a nagy, pedig 1-2körül szokott, majd jó 3óra múlva felkel és fürdik eszik??? és megy aludni.

Igaz fogzik, szemfogak:((((

Már a tköm is ki. Nem eszik, nem alszik, semmi sem érdekli, séta közben 10perc után hisztizik...

Ma jobban zavar, lehet tényleg időjárás változás van vagy fáradt vagyok... Az biztos, kibújhatna az utcsó két szemfoga, jöhetne az állandó napocskás jó idő, nekem egy pár óra szabi, és kevésbé tűnne fel, ha a gyereknek rossz napja van, pontosabban jobban tudnám kezelni.

2011. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kisfiam ma nem evett semmit, nem is aludt semmit már előre félek az éjszakától...
2011. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most aludt el a babóm,evett rendesen.Kíváncsi vagyok átalussza-e nyugodtan az éjszakát.Mert mindig át szokta.

Szerintem tuti a front is mert nekem is fájt a fejem ma és estére a térdem is sajog mint a fene.

2011. márc. 2. 19:55
 6/6 Orchidea001 ***** válasza:
Kicsit megnyugodtam. Az én kisfiam is ma nagyon nyugos volt, szinte alig aludt, csak nyuglodott.4 hónapos és nagyon ritkán van ilyen... De a szelet sem bírják a babák..
2011. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!