Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok is nyűgös ma?

A babátok is nyűgös ma?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy valami probléma van a bébimmel, tegnap d.u. óta nagyon nyűgös, nehezen altatni(ringatva szoktam), folyton kiabál, még akkor is, amikor már csukva vannak a szemei, és úgy mocorog mintha valamitól nagyon kényelmetlenül érezné magát. Amúgy 4 hónapos lesz lassan, nem gondolom hogy jön a foga, mert nem nagyon nyálzik.
2010. szept. 1. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Országos hidegrekord.


a foga akkor is fájhat ha még nem jelzi a fogzást semmi jel.

2010. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12 hónapos a kislányom és tegnap óta nagyon nyűgös, semmi nem tetszik most neki, tegnap este ordítva aludt el 11 óra felé, aludt egy keveset, aztán éjszaka egy körül sírva kelt, álmába nyöszörög, felsír, pedig nem szokott ilyet csinálni, szerintem ez a hirtelen időváltozás megviseli a babákat:(
2010. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mai nap eddig még egész jó volt, most éppen alszik a 4 hónapos babám. A tegnapi nap viszont szörnyű volt, nagyon nyűgös volt, nehezen aludt el. Szerintem is az időjárás zavarja őket ennyire.
2010. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de megnyugtattok, már azt hittem hogy rosszul bántam vele, vagy fáj valamije. Első babám, és ilyenkor még nem nagyon lehet tudni, hogy mi a baja..
2010. szept. 1. 10:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most alszik Ő is, kendőben :). Én gondolom hogy ez jó megoldás lehet, mert tegnap d.u. volt amikor táncoltunk kb. 1 orát és mégsem aludt el, csak csukva lettek a szemei egy darabig, közben ordított :((
2010. szept. 1. 10:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Elírtam. "És"t akartam.
2010. szept. 1. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem is mind e kettő! Már lassan megőrülök!Egy 2 éves és egy 7 hónapos lányok anyukája
2010. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a mai nap már istenes, viszont a lányom tegnap engem is kiborított. Neki se volt tegnap semmi jó, pedig már 2 éves.... ja! és soha nem szokott hisztizni. Na, tegnap bepótolta :)) A szomszéd kislány 2 hónappal idősebb az enyémnél, ő is egész nap nyűglődött. Ez a hideg, az eső őket is megviselni... a gyerekek is érzik a frontokat.
2010. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónapos fiamnak sem tetszik semmi...Amúgy neki is csak 10 foga van még. Az időváltozást Ő is nagyon rosszul viseli, akárcsak én.
2010. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tegnap 13h-kor megébredt, és 22-ig nem aludt. Kézben volt, nyekergett, szóval detto.

Ma, nagyon úgy fest, jön a folytatás. :S

Biztos a front, sajnos ezt túl kell élni...

ő 3 hónapos lesz holnap.

2010. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!