Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyucik! Első...

Tapasztalt Anyucik! Első autós ülésönket venném meg! De MILYET?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy ti milyen szempontok alapján választottatok!!Mi az amit feltétlenül tudjon,és mi az ami elhanyagolható??

Olyat szeretnék,ami 9-36 kg,és szépen lebontható..ami jó,az egész piciknek,és a nagyoknak is..még csak 10 hónapos a fiam,és 11kg.Nem akarok minden évben újat venni,1 spécit akarok,ami sokáig elég!!

Mit vegyek mindenképp figyelembe??

Várom az ötleteket,és hogy nektek milyen van??!!

Linkelhettek is!!:)


2011. márc. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyet fogok venni nyárra a fiamnak a nagynak is ilyen van!

[link]

2011. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy hete vettem a kisfiamnak Top Rider autos ülést 9-36 kg ig.Nekünk jónak tünik és biztonságosnak is.
2011. márc. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkép úgy válassz, hogy vidd el a babát és ültesd bele az ülésekbe, hogy neki melyik kényelmes.

Mi így választottunk egy BeSafe ülést. Igaz, csak 9-18 kg-ig van, a köv. méret 18-36 kg.

A férjem autójába egy újat vettünk, az én kocsimba ugyanezt a vaterán.


[link]

2011. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Besafe!!!És ne vegyél 9-36 ost,én mindenképp inkább a 9-18-ast ajánlanám!
2011. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 06:13-as válaszado vagyok.Én a 20 hónapos és 14kg os kisfiamnak vettem már a 9-36kg ig ülést.A baby hordozó után még nem ajánlom én sem ezt az ülést.
2011. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyém is 10 hós, én 9-18kg dönthetőset vettem neki. A 9-36 az csak úgy dönthetős, ha előre teszed az anyós ülésre és megállsz egy parkolóban szépen hátrateker az ülést. Szerintem nem egy jó opció.

Én már beletörődtem, hogy mindig újat kell venni, ez van. Ami mindenre jó az általában semmire se. Ráadásul nagyobb babának már tuti nem vennék olyat aminek külön biztonsági öve van.

2011. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!