Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heim Pál kórházban voltatok...

Heim Pál kórházban voltatok már fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés

18 hónapos kisfiamnak le van tapadva a bőr a fütyijén. Segítenétek? Kell időpontot kérni? Kaptunk beutalót az orvosunktól. Ha várni kell több órát azt biztos nem fogja bírni a kisfiam.

Tudom, hogy sokan írják, hogy még nem kell vele tenni semmit, de én meg szeretném nézetni ott orvossal.


2011. márc. 3. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem a Heim Pálba megyünk, de én kértem időpontot. AZ a biztos szerintem. Vagyis ma már az sem 100%. Mi Heim Pálban szemészeten voltunk, akkor kértünk.


Nekem amúgy egy éves a kisfiam, a doktornő rögtön küldött, hogy húzzák vissza neki. Holnap megyünk. De nem akarom, hogy hátrahúzzák neki, adjanak krémet, vagy bármi más módszert tanácsoljanak... Nem hiszem, hogy ekkora probléma lenne, hogy egy évesen nem tudom neki visszahúzni.

2011. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Heim Pál kórházban tették tönkre a péniszemet, a sebész-főorvos vágta le méghozzá iszonyú undorító módon a fitymát, kb használhatatlan is most, nem élvezek vele
2011. okt. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!