Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt győrben műtéte...

Akinek volt győrben műtéte fitymaszűkülettel, el mondaná? Hogy Hol műtötték? (mármint melyik korházban? ) Ki mütőtte? Tapasztalat? VÉgeredmény?

Figyelt kérdés
Fitymaszükületem van, és a lehető legjobb dokihoz szeretnék majd menni.
2011. jún. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Simán menj el előszőr vizsgálatra és ott úgy is meglátod az orvos hozzáállását és elmondhatod te mit szeretnél.
2011. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Heim Pál kórházban műtöttek, az ottani sebész-főorvos. (Még mindig ő az)...

A makk az idők során kiszáradt, jelenleg érdes, kérges tapintású, foltosodik is, fehéredik.

A vágás cikkcakkos. A merevedéskor a makk egészen fehéredik, a bőr mozgatáskor feszül és emiatt fáj, az egész művelet nagyon kellemetlen, ha nincs sok síkosító.

Varratok is maradtak benne, amik évekkel később estek ki, nagyon undorító a helye, ami még mindig erősen látszik, ezeket a kis lyukakat rendszeres időközönként kell tisztogatnom, mert különben fekete szmötyi gyűlik benne össze.

Egyéb tapasztalataim:

Az öltözőkben, bármikor, amikor vetkőzök, nagyon megbámulják, mert kevés embernek van körülmetélt pénisze, a foltos és érdes makk pedig ijeszti a lányokat, nem is csodálom.

A körülmetéléstről nagyon lebeszélnélek, még, ha a varratokat nem is hagyják benne és nem is lesz cikkcakkos a vágás, rosszul járhatsz, a makk kiszáradhat és akkor neked is azt tanácsolják majd maximum, hogy "kenegesse körömvirágkenőccsel" ami amúgy használ és tényleg jó, de csak addig, amíg az ember mindig, minden nap keni. Én azért nem kenem, mert észrevettem, hogy hozzászokik a makk és aztán, amikor nem kenem, akkor meg utána még sokkal rosszabb lesz a makk.

Fitymaszűkületre van már több megoldás, 2011 van, tisztességes, civilizált eljárások léteznek, nézz utána a neten, ne sajnáld rá az időt. Plasztikák, bemetszés, esetleg, ha nagyon erős a szűkület, akkor részleges metélés - amikor csak a beszűkült részt vágják le, de nem az egészet. Sokat számít minden milliméter.


Én most nagyon sok pénzt fogok költeni arra, hogy legyen előbőr-szerű valamim :(

2011. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Már bocsánat előző, de a Heim Pál az Pesten van a kérdező meg GYŐRBEN keres orvost. Ezt igenigen elcímezted!


A másik, a te haláldokid az a Heim Pálban az csak egy osztályvezető főorvos, és ha kib@szott veled, ott a farkad mint bizonyíték, pereld be, majd kifizeti, mert ha csak panaszkodsz azzal semmire sem mész! A Heim Pálban azóta sokkal tehetségesebb gyermekurológusok vannak, de ez ide OFF! Becsülnivaló a segíteni akarásod, de ne vond magadra folyton a figyelmet, mert most már egy kicsit "sok" vagy, és ezt nem kötözködésből mondom, félre ne érts. A srác GYŐRBEN keres orvost. Ha nem tudsz segíteni neki, legalább ne offolj!

2011. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg nem baj ,hogy leírta,igen is ilyen negatív tapasztalatot is le kell írni,lehet belőle okulni,hisz meg van egy rossz orvos esetén a műtét kockázatának az esélye,és a kérdező ezt akarja kiküszöbölni.És talán ha elolvassa még inkább körül fog nézni kihez érdemes menni,milyen eljárások vannak.


a teljes metélést én se ajánlanám,ha van más megoldás rá.


Google-ba írd orvostudakozó,majd orvos válaszolja kattints,ott találsz urolgósuokat is, ott szakorvonak tudsz feltenni jelige alatt kérdést amire válaszol neked,lehet még orvost is tud ajánlani,vagy leírni milyen eljárások vannak a szükület kezelésére.


Próbáld ki és írd le mire juttottál,hol tartasz ha nem gond!

2011. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sokakat zavar, ha leírom, hogy rosszul sikerült, mert sokan úgy vélik, hogy a teljes körülmetélés - mivel nekik jó lett és nekik tetszik - a legjobb a világon, pedig akár Győrben, akár Pesten akár Honoluluban csinálják, kockázatos és nem normális dolog. Ha tetszik egyeseknek a véleményem, ha nem.
2011. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

57%-osnak igaza van,sokan nem mondják el hogy valójában a szükület kezelésére hány megoldás is van valójában és simán a fityma a legtöbb esetben megmenthető és nem lesz külsőleg sem nagy változás és gyorsan,szinte láthatatlan heg nélkül tud gyógyulni a fityma.


Sajnos sok orvos nem beszél a fitymaplasztikáról(mert a körülmetélés számukra gyorsabb megoldás műtét szempontjából),amikor is a fitymán lazítnak és nem metélnek,nem teszik fedettlenné a makkot,ami a fedettlenség miatt érzkennyé és foltossá válhat.ez egy gyors megoldás és nem változik meg a pénisz külsőleg drasztikusan,gyors a gyógyulása is.


Na a lényeg hogy meg kell mondani hogy szeretné a beteg a fitymáját mindenképp megtartani és így ajánjanak neki megoldás,rá kell kérdezni a fitymaplasztikára is.


Kérdező mi újság veled?Műtét volt és milyen?

2011. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kissé elhúzódott a műtét, 3 napja estem túl rajta, különböző okok miatt. A műtét altatással történt, teljes körülmetélés, szerintem jól sikerült, a műtét után kicsit vérzett de nemvolt vészes, egyáltalán nincs fájdalom, az érzékenység ami furcsa de azt megkell szokni. A duzzanatnak még kell pár nap h elmúljon.
2012. júl. 9. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!