Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok bébikompot? Szereti...

Használtok bébikompot? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára betölti a 6. hónapot a kisfiam és nézegettem neki bébikompokat.Volt aki le akart beszélni róla, de én szívesen kipróbálnám, hogy tetszik-e a fiamnak.Rengeteg féle-fajta van, mit tanácsoltok mire figyeljek oda a vásárlásnál?
2011. márc. 3. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
ne vegyél, mert olyan mozgást végez a gyerek, amit egyébként sosem tenne
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább arra,hogy ne vedd meg.Nekünk volt,kb 1 órát használta a fiam összesen.Olvass utána a neten az ORTOPÉD orvosi véleményeknek!!!Rengeteg cikket fogsz találni.Nem rosszindulatból írtam neked,tényleg olvasgass egy kicsit,és hidd el nem veszel neki.Az erre szánt pénzből,vegyél neki játékot-ruhát bármit,de ezt szerintem ne erőltesd.

Nyugodtan le lehet pontozni,de ha valaki utána olvasgat és a legjobbat akarja a gyermekének,nem veszi meg.

2011. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én már csak akkor tettem bele kisfiamat, amikor a felállást és a felülést gyakorolta, akkor is max. 2x 10-15 percre (egyszer délelőtt, egyszer pedig délután).

Ha nem tud ülni és állni, akkor nagyon megterheli a gerincet.

2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én sem vennék,mert nem egészséges!Pénz kidobásnak tartom és ma már tény,hogy nem igazán baba "barát",akármennyire is szépnek tűnik és modernnek.A hintafunkció sem javít ezen.

Tényleg jól gondold át.És arra a 10-15 percre sem venném meg amíg a kompban van.Sokáig nem lehet benne és nem is ajánlott!

Találsz mást is a komp helyett ami lefoglalja a babát! :)

2011. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi a családon belül kaptunk egyet kölcsön. Akkor használtuk, amikor már tudott állni, ülni, picit lépegetni is a bútorok mellett. De igazából nem használtuk sokat, mert 9 hós volt amikor kaptuk, és 10 hósan már ment, utána meg már nem akart benne megmaradni. Naponta kb. fél órát használtuk. Szerintem nem ártott.
2011. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15.09-es vagyok. Mi egyébként 4000 Ft-ért vettük a vaterán, és nagy hasznát vettük abból a szempontból, hogy nekünk az volt a járássegítőnk is. Kívülről azt tolta ugyanis kisfiam, amíg el nem indult önállóan. :)
2011. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk volt és szerette a fiam.

3 funkciósat vettünk, tehát nekünk a komp volt az etető szék is.

Mi biztonsági okokból is használtuk kint a kertben, mert fedetlen medence és kennelben kutya van.Amikor gyomláltam kifejezetten örültem hogy bele tudtam rakni, mert így a kutyához sem tudott benyúlni, meg a medencébe sem esett bele.

Takarításnál is jó volt hogy nem tudott a vegyszerhez nyúlni.


Bocs az offért, de milyen olyan mozgást végez, amit egyébként soha?

Ugyan úgy hajtja mint pl. a kismotort.Vagy ti azt sem vesztek neki?

2011. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hű- ha, kicsit meglepődtem, hogy ennyire nem ajánljátok, én úgy gondolnám, hogy erősíti a pici izmait, talán le is kötné rövid időre. Az én babám nagy súlyú, emiatt nehezebben is mozog kicsit, legalábbis nagyokat nyög mikor átfordul:)Gondoltam segíthet nekünk a komp erősíteni a kis izmait.Pozitív tapasztalata senkinek sincs???
2011. márc. 3. 15:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem pozitív vagy negatív tapasztalatokon múlik. Egyszerűen terheli a gerincet és kész (amíg nem tud magától felülni és felállni). Ahogy ültetni sem szabad a babát addig, amíg magától nem tudja, mert az is gerincterhelő- károsító.
2011. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

mi kaptunk ajándékba, de soha ne tettem bele a babámat, kapásból vittem fel a padlásra.


ezerszer jobban szeretem annál, hogy esetleg ilyennek tönkretegyen a gerincét, lábát, járását, stb...


nem éri meg kockáztatni!

2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!