Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókát és bébikompot Ti...

Járókát és bébikompot Ti használtok? Érdemes egyáltalán megvenni? Szeret benne lenni a baba? :-)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Kompot azóta használunk, amióta fel tud ülni és fel tud állni. Járókát nem viselte el, mert korlátok közé van szorítva. Így viszont az egész kecót bejárhatja, illetve bemászhatja. 8 hónapos.
2010. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bébikompot én biztosan nem használnék (de ez csak az én véleményem). Szerintem sokkal jobb a babának, ha saját maga - kül. segédeszközök - nélkül fedezheti fel a környezetét.

Járókánk az első gyereknél volt, a másodiknál inkább utazóágy lett. Oka: kicsi a lakás, igazán nagy járókát nem tudok letenni (ennek látnám igazán értelmét), ha éppen olyan dolgom van, hogy jobb, ha nincs "láb alatt", akkor arra az időre az utazóágy is megteszi. De ugyan így az etetőszékébe is bele szoktam tenni. Egyébként szabadon mászkál- járkál, igaz már 9 hónapos.

2010. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bébikompot mi sem használunk, nem ajánlotta senki, sőt inkább ellene van a gyerekorvos és a védőnő is és igazán mi is.


Nekünk járóka van, viszonylag nagy, kb. 120x120 cm-es és egy ideig jól elvolt benne a kisfiam. Most már 7,5 hónapos és amikor csak lehet leteszem a szőnyegre játszani, nagyobb a tér és már fel is tud ülni, így jobban érzi magát mert szabadabban tud mozogni. Annyiból hasznos a járóka, hogy amikor pl. vasalok bele tudom tenni és nem kell félni hogy odamászik a vasaló közelébe. Mivel olyan a járókánk, hogy lehet állítani több magasságra elég sokáig tudjuk még használni és szerintem hasznos.

2010. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Járókát utálta,állandóan sírt ha beletettem, így eladtuk, anyukáméktól kaptunk egy kompot, azt imádta. Jött utánam mindenhová, élvezte nagyon. Semmi baja nem lett tőle, pedig eleinte én is elleneztem, aztán végül mégis beletettem. Még most is megvan, néha előveteti velem és teker benne egy-két kört,most 16hónapos.
2010. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

A járókát nekem kb. félóráig viseli el, amig eljátszik a játékaival, utána visít amíg ki nem veszem.

Kaptunk kölcsön egy bébikompot, mióta tud ülni azóta használjuk, 7 hós volt akkor, most 9 hónapos, de már nem használjuk főként mert mindig a lábamra ment vele :)

Segített neki, mert megtanult állni, most már felkapaszkodva tud sétálni a bútorok között.


A védőnő és az orvos nem is fogja sosem javasolni, mert hogy sérül a gerince blablabla


Ja és most fognak majd megkövezni ezért a mondatomért :)


Azt nem mondom hogy megvenni érdemes mert nem sokáig fogjátok használni, max 2 hónapig, azért meg felesleges 8-10ezer ft-ot kidobni.

2010. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komp nincs, járóka van. Sajnos nem nagyon szereti, csak cumival van el benne, de muszáj néha betennem, ha nem tudok rá figyelni, mert már jön megy :)
2010. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!