Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a Nivea, Johnson&Johnson stb. babafürdetőket?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes, és még a gyógyszertári mosdókenőcsöt használjuk, de alig várom már, hogy lehessen mást is használni, mert darabos, zsíros és büdös. Csak azt nem tudom, hogy használhatnánk-e egyáltalán már a boltban kapható fürdetők közül. Ti mit tudtok erről?
2011. márc. 3. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
én kb.1 éves korában váltottam a bolti fürdetőkre addig gyógyszertárit használtam.szerintem várj még vele!nagyon kicsi még a babád és inkább legyen büdi a krém mint ehcémás a gyerek!
2011. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát, én sem tudom, de én várnék 3 hós koráig.

Amúgy én nem létező unalmas fél óráimban azt csinálom, hogy egy tálkába belenyomok kencét, és kevés vízzel addig kavarom, míg nagyjából felolvad, aztán beleöntöm egy üres flakonba, és felöntöm vízzel, ez kb. 1 hétig elég, és nem kell minden nap dagonyázni benne.

Tényleg gusztustalan, de nagyon szép a baba bőre tőle.

A szomszédom első pillanattól beletett a babójának johnson's-ból, és állandóan száraz a babája bőre. Mondjuk lehet amúgy is olyan lenne, ezt nem tudom...

Kérdezd meg a gyógyszertárban, hátha van vmi más, amit lehet, esetleg Avent, vagy Bebe...

2011. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyomd bele egy fazékba önts rá vizet és kezd el melegíteni. ha felforr a víz, szétesik a krém. Nekünk ezt tanácsolta a doktornő bár még nem próbáltam ki. A patikában viszont azt mondták, hogy kenjem be a gyereket vele mintha krémezném , és úgy tegyem bele a fürdővízbe, így csak le kell mosni a babáról. Ami meg rajta marad az jó testápolónak is. Én ezt a módszert választottam! :D
2011. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi még mindig azt használjuk, 13 hónapos a lányom. Én mindig azt csináltam hogy a gyereket krémeztem be fürdés előtt szárazon és a vízben csak lemostam.
2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is alig vártam, hogy illatos legyen a babám. 2hónaposan elkezdtünk bolti fürdetőt használni, annyira tönkre tette a fiam bőrét, hogy azóta kb. 5fajta gyógyszertári krémet próbáltunk, mire rendbe jött. Szerintem várj vele legalább fél éves koráig.
2011. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónaposan kezdtük a Johnsons és ekcémás lett tőle a fiam. Most megint a gyógyszertárit használjuk és ennél is maradok mert nem ér annyit az hogy illatos legyen. Egyébként én szeretem az illatát.

Próbáld meg, hogy forró vízzel jól elkevered, tök sima lesz mint egy tusfürdő. Lezárt tégelyben vagy akár tusfürdős üvegben is eláll így egy jó darabig.

2011. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Mind a két fiamat kb. 5-6 hetes korától fürdetem Nívea baby fürdetővel felváltva a fürdető olajjal!Semmi bajuk nincs,és nem is volt tőle.Pedig ritkán látni ilyen fehér bőrű gyerekeket!!!!
2011. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bolti fürdetőt használsz,és használsz mellé testápolót is,semmi baja nem lesz a bőrének(pl. Gabi fürdető+Neogranormon testápoló.Könnyebb ezekkel bánni,és a babád is jó illatú lesz,és nem is szárad ki a bőre.Én két gyereket gondozok így,kutya bajuk,pedig mindkettő más bőrtipusú.A Dm -es Babylove-nak van egy fürdetője(nem a hagyományos,az nagyon rossz,hanem kék-fehér),az is nagyon jó,teljesen hipoallergén,fehér színű és szagtalan,érdemes kipróbálni,olyan mint a gyógyszertári fürdető,csak nem zsíros.
2011. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!