Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak még hideg ellen rá?

Mit adjak még hideg ellen rá?

Figyelt kérdés

kisfiammal kint voltunk levegőzni és vastagon felöltöztettem

alulra harisnya és body, rá nadrágot

felülre vastag pulóvert és nagykabátot

De úgy érzem nagyon hideg a keze és látom rajta hogy fázik. Mennyire öltöztessem még be?


2011. márc. 3. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Hideg napokon talán jobb rá az overál, mert az vastagabb, és nem engedi át annyira a levegőt. Nekem olyan is volt, hogy harisnyára ráadtam egy vékony nadrágot, és még erre egy overált. Ne fázzon az a gyerek.
2011. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és persze kesztyű.
2011. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mekkora? sétál v babakocsiban ül?

Kesztyűt mindenképp adj rá, ha a babakocsiban ül, akkor egy puha meleg plédet teríts rá (nekünk van becipzározható szőrös lábzsák, nyakig bele tudom tenni, szuper, bár így tél végén már nem érdemes venni), és alatta is béleld ki a kocsit. Ha már sétál, akkor talán több vékonyabb réteget adj rá, pl melegítőfelső, rá meleg mellény, rá kabát.

2011. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

már tud sétálni

2,5 éves

2011. márc. 3. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán adhatsz rá 2 nadrágot... Mi is úgy szoktuk.. :) 2,5 éves a kisfiam.

üdv. :)

2011. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomra és a fiamra is két harisnyát adtam télen a nadrág alá, két nadrágot azért nehézkes lennem egymásra gyömöszölni :))) alulra egy vékony pamutot v nylont adsz rá és rá egy vastag téli pamutharisnyát. Így tuti nem fáznak meg és nem is lesznek olyanok, mint a kötözött sonka! De a derékmelegítő is nagyon praktikus.
2011. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!