Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok miket eszik...

9 hónapos babátok miket eszik egy nap? Reggeli, tízórai, ebéd, vacsora érdekelne, valamint, hogy tejterméket, tojássárgáját, milyen húsokat eszik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Már mind a két gyermekünk javában elmúlt már 9 hós,de azért leírom,mit ettek. Lehet ezért majd kapom az íveket...de a védőnőnek nem volt ellenvetése...

Reggelire kenyeret ettek,volt,hogy kenőmájassal,volt hogy vajjal,párizsival... amivel mi is. Tízóraira általában kiflit csócsáltak,ha itthon voltunk,akkor gyümölcsöt ettek. Ebédre pedig mindig úgy főztem levest,hogy a fűszerekkel csínnyán bántam,amikor pedig kiszedtem a kicsinek a részét,akkor fűszereztem úgy,ahogy szoktam. Ekkor már volt fogacska, így elég volt villával kicsit áttörni a levesben levő zöldségeket. Vacsira kenyér volt, mint reggelire, felvágottal,dobozos sajttal...

A mi gyerekeink tejtermékként joghurtot ettek,túrórudit-de a csokit az le ettem róla,és csak a túrós részt kapták meg. Aztán rászoktak a tejfölre is. 6 hónapos koruktól esznek tojássárgát,ezt általában,amikor még külön főztem Nekik,akkor répával,krumplival... keverve adtam oda.

Csirke és disznó husit kaptak, meg májat-csirke májat 7 hónapos kortól lehet adni.


Üdv: 2 gyermekes,12+2 hkm

2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!