Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa pepti 1-et hogyan...

Milupa pepti 1-et hogyan adagoljam egy 6,5kilós babánál? Hányszor kaphat egy nap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy a dobozára van írva, annyiszor kaphat, mintha tápszert/tejet kapna
2011. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy első írja.

Az életkorának megfelő gyakoriságban és mennyiségben. Nyilván nem fog naponta 5* ugyanannyi ml-t meginni, hiszen az ő igényei is változnak egy adott napon belül, de akkor is érdemes elkészíteni az előírt adagot.

2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A dobozra csak a standard adag van írva. Ezek szerint ti nem is ezt használjátok. Nem lettem kisegítve!:)Olyanok írjanak, akik ezt használják. Köszönöm!
2011. márc. 4. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát mondhatom, tök jó fej vagy!

A fiam 5 napos korától 5 hónapos koráig peptit ivott!!!

Mi az hogy nem lettél kisegítve?!?!?


Rajta van a dobozán, hogy hány hónapos babának hányszor ajánlott egy nap adni, és mekkor a standard adag!


Erre írtam én azt, hogy nyilván nem 5x 120 ml-t iszik meg egyik gyerek sem, hiszen nem gépek ők, hogy mindig egyformán fogyasszanak.


Készíts el 120 ml-t minden étkezésre, aztán meglátod, hoyg elég-e, sok-e vagy kevés.

Miven nem tudom innen megmondani, mennyi idős a gyereked, így még kb. sem tudom, mennyi lehet a napi adagja.


Ált. úgy szoktak számolni, hogy testúlykilogrammonként 150 ml-t eszik meg a baba 24 óra alatt, de nyilván kevés gyerek olvas szakkönyvet, lehet hogy a tiéd sem eszerint eszik.

2011. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, én is ezt használom....

hatvan ml vízhez 2 kanállal rakj, ha elfogyott, csinálj újra. Ha nagyétkű, megcsinálhatod a standard mennyiséget (90 ml vízhez 3 kanál)

2011. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 monik73 válasza:
Hello! Mi is ezt használjuk. Amikor az orvos kiírja a receptet, akkor azt is oda írja, hogy max. hányszor és mennyit kaphat a kicsi. Én igény szerint készítem neki, úgy ahogy a többiek leírták. Először 60 ml víz + 2 kanál tápszer, ha elfogy csinálok még. Van amikor a 60-at sem issza meg, de van, hogy a 90ml is elfogy. Az igények babakorban is változnak.
2011. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi 5,5 kg-ak vagyunk és naponta 6-szor eszik 150-ml-t.pont 2 hónapos. szerintem hamar átmegy rajta és nem úgy laktat.
2011. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!