Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyakönyvezhető név a Dolly...

Anyakönyvezhető név a Dolly vagy az hogy Dolóresz?

Figyelt kérdés
Szerintem ez lesz a babám második neve!Nekem nagyon megtetszett de még nem 100%
2009. febr. 17. 19:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ez is magyar név mivel használják M.o.-on, én meg azokat az emberkéket nem értem akiknek a "szép" magyar nevek tetszenek és nem tudják a beszűkült agyukkal elfogadni hogy valakinek meg NEEEM :D szerintem ehhez bátorság kell a kritikus anyukákkal szembe ezt vállalni de szerinted ez engem mennyire érdekel? semmennyire :D
2009. febr. 18. 12:02
 12/20 A kérdező kommentje:

Azért mert te nem vagy elégedett a neveddel az nem azt jelenti hogy az én babám sem lesz az! Tőlem függ leginkább milyen szándékkal adom ez Titka.

Ha bizonytalanul vajon szép e nyilván ő is ezt fogja érezni...de már most tartom annyira intelligensnek hogy hasonlóképpen fogja látni a kritikusokat mint én!

szánalom már bocs :D

2009. febr. 18. 12:24
 13/20 anonim ***** válasza:

Epp egyik nap nezegettem a neveket, es a Dolly-n megakadt a szemem, ugy megtetszett. Nekem tetszenek a rovid nevek, szerintem tok jo nev!

Gyere ki Londonba, itt olyan nevet adsz a babadnak olyan irassal, amilyet akarsz!

Dolly legyen, a Doloresz nekem kicsit nyelvtoro.

2009. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
57%
igen lehet mert engem is ugy hivnak hogy Nagy Linda Dolóresz és büszke vagyok rá egyépként meg a név spanyolos latinos és nagyon szép én jobban szeretem a dolóresz nevemet:)
2009. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A Dolóreszről nekem Dolore Umbrigde jut eszembe a Harry Potterből... Nem valami jó.
2009. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Dolly a klón birka :). Szerintem inkább válasz egy másik nevet (nem sértésnek mondom de ezzel fogják piszkálni)
2010. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
40%
szégyenletes anya az ilyen miért kell ilyen neveket adni? mint valami pincsi kutya komolyan párod ebbe beleegyezett?jesszusom szegény gyerek sorsa:S
2010. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
69%
Sziasztok,tudom hogy már régi a kérdés de most találtam és nem hagy nyugodni a dolog.Engem Dolóresznek hívnak és igen először amikor tudatosult bennem elég bugyuta névnek találtam meg aztán milyen lesz hatvan éves koromban hogy Dolóresz.De amint elkezdtem gondolkodni rájöttem hogy egy gyönyörű név.Ritka,és szép a csengése.Büszke vagyok hogy ez a nevem.Bár mindenki Dolly-nak becéz nekem jobban tetszik a Lola mint becézett alak.Ebben is szép ez a név,mennyi becézése van, nem?
2012. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem is Doloresz a nevem, én szeretem, sok embernek akivel találkoztam életemben tetszett :)
2017. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lett gyereked? Mi lett a neve?
2022. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!