Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak fehér joghurt?...

5 hónaposnak fehér joghurt? Ugye nem rontottam el semmit?

Figyelt kérdés
Az orvos tanácsolta,pár kanállal adtam neki mert nem bir kakilni,és semmi nem segit,kupot egyfolytában meg nem lehet adni neki...
2011. márc. 3. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Laevolac szirupot? Azt ilyen kicsiknek is szabad adni, vagy szélcsövezni, vagy édeskömény teát? Én azért joghurtot nem biztos, hogy adnék. A fent említett módszerekkel mindig sikerült székletet varázsolnom a gyerekeimnek.
2011. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kamillateát adtam a kisfiamnak, nagyon jól meghajtotta, a joghurtot fél évesen is még kihányta.
2011. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem sikerült a fent emlitetekkel sem...most kaptunk vlami ujfajta lötyit...egyébként érdekes módon ugyanez az orvos tanácsolta hogy a HA-s tápszert 8 hónapos koráig adjam,hisz van ellergiás a családban...hogy jön ez a kettő össze??Meg azt mondta hogy alma meg krumpli helyett,amik fognak adjak inkább narancsot.Narancsot??Eszembe sem jutott még narancsot adni.Vagy én vagyok elmaradva?
2011. márc. 3. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Én MIRA baby vizet adnék, reggelente evés előtt langyosan 5-6 teáskanállal. Meglátod segít, nem lehet hozzászokni, teljesen természetes.
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Homeopátiás bogyót tudok mondani: causticum 9 CH, kifejezetten kisbabáknak a székrekedésére van, nekünk bevált. Egyesével beadtam a szájába, és szépen elszopogatta.

Alma, krumpli, répa hasfogó, felejtsd el őket. Adj helyette sütőtököt, céklát, szilvát, barackot, főzőtököt, vagy bármit, ami nem fogja a hasat, hanem semleges/székletlazító. Narancsot én sem adnék még, max. a levét.

Sajnos a tápszeres babáknál gyakoribb a székrekedés.

2011. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Székrekedésre való tápszer? Mi próbáltuk volt eredmény, csak a babám bukik, igy nem birtuk tovább adni neki mert az összes visszajött:(!
2011. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt a Mira vizet hol lehet kapni.még nem hallottam róla!Melyik tápszerre gondolsz,a bifiduszos Bebára?A homeopátiát kipróbálom!Sajnos a székletlazito kaják ugy veszem észre nem igazán hatnak.
2011. márc. 4. 08:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki néni a milimilt irta fel. Direkt van egy ilyen fajta ami székrekedéses babáknak van. Kérdezd meg patikába, hátha van...
2011. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszi!
2011. márc. 4. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
A narancsnak nálunk is hashajtó hatása van. Néha haragszom is a nagyszülőkre, mert szoktak neki adni, mondván, ebben van a vitamin, csak másnap a gyerek egész nap f.sik. :S
2011. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!