Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1év körüli babátokkal miket...

Edus83 kérdése:

1év körüli babátokkal miket csináltok otthon? Mi ha nem kint vagyunk, bent már alig van ötletem! Mit ajánlanátok, ami jó játék szórakoztató?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos mi is igy vagyunk,az idö nem nagyon engedi,hogy sokáig kinnt legyünk.délelött kimegyünk,max 1 óra.aztán játszi kaja játszi,alvás,és megint játszi.összevissza mindennel,mesekönyv,leg,persze dobálja,meg szétszedi amit csinálok,tálakat dobál,zongorázik,hinta meg a kinlodás
2011. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyeneket ajánlottak, hogy krumplipakolás, meg kartonpapír tépkedés...

Mi szaladgálunk, hinta megy, képeskönyv nézegetés, kicsit a mesét berakom neki pár percre, aztán porszívózás, mosógépet bekapcsolom, nézi, ahogy pörög benne a ruha... elvagyunk valameddig. Délelőtt meg séta, vásárlás, stb...

2011. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Délelőtt séta vásárlás kb. 1-1,5 óra. Ebéd, nagy nehezen alvás, ami ha már eléri az 1-1,5 órát akkor örömtáncot járok:). Aztán jön a lakás szétszedése. Az összerakós játék nem igazán érdekli, talán 5 percig szeretgeti a babáját. Négykézláb fogócskázunk, bújócskázunk. Konyhaszekrény kipakolása, edények csörgése, van egy kimondott szekrény rész, amiből szeretettel dobálja ki a ruhákat. (természetesen az én itthoni ruháim) Mire apa megjön, teljesen lefáraszt. A főzés ilyenkor korán reggel, mikor még alszik, mert a kukát szabályosan dugni kell előle, mert imád turkálni!

Szóval: ha újra kezdeném, biztos nem adnék ennyi pénzt játékra. Mindig csak reménykedem, hátha ez vagy az lekötné!

2011. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj hát nem csak én kínlódok akkor:)!!!Szegény gyerekkel már faltól falig járok sokszor:),már mindent csinálunk,de sokszor úgy érzem unatkozik:(!!De köszönömöm mindenkinek:)
2011. márc. 4. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!