Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud kakálni az 5 hetes...

Nem tud kakálni az 5 hetes babám SOS?

Figyelt kérdés

Csak erőlködik,nyög és keservesen sír.:(

Miben tudok neki segíteni,hogy könnyebb legyen?Tápszert és tejcsit is kap.Eddig semmi gond nem volt,pár napja kezdődött.Esetleg olyan ételt ajánlanátok vagy italt/üdítőt amit ha elfogyasztok segíthet neki?


2011. márc. 4. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Baracklé, szilvalé, amit te ihatsz - de ezek rád is hatással lesznek, nem csak rá.

Ha nagyon nem sikerülne kakilnia, akkor Laevolac szirup, illetve meg is hőmérőzheted: bedugod a végbélnyílásba a hőmérő végét, és körkörösen megmozgatod, az tuti kakit "csihol".

Persze a lábait tornáztasd is, masszírozhatod a pociját is.

2011. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A lázmérőt próbáltam,nem vált be.A baracklétől nem fog fájni a pocakja?Mert sajnos hasfájós is :(

2011. márc. 4. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meghőmérőzni. A végbeles hőmérőt tedd be neki mintha a lázát mérnéd és forgasd egy kicsit az óramutató járásával megegyező irányba. Ez nálunk mai napig hatásos. De pelúst el ne felejts a popsija alá tenni :)
2011. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam a kislányommal. Először is tápszert cseréltünk . Az bevált egy darabig , de tána is előfordult , hogy 4 napig nem kakilt , én Laevolac szirupot adtam neki , az csecsemőknek is adható. 5 ml-t éhgyomorra , (két etetés között) én mindíg reggel adtam neki . Ez nem szívódik fel , csak besíkosítja a beleket , tehát nem tud hozzászokni . Na aztán pár óra múlva 2 pelenka is tele volt . :) Én mindíg kivártam a 4 napot , ha kaki bajunk volt .
2011. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kecskeméti bébiételből vegyél szilvásat.De ne add oda neki az egész üveget,nehogy görcsöket okozzon.
2011. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
5 hetesnek bébiételt???? Jéééézus!!!!!
2011. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább ha kikéred a gyerekorvos vagy a védőnő tanácsát .
2011. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor a tápszeres pótlást kezdük, mi is így jártunk. :(

Addig volt kaki könnyen és rendszeresen.

Nálunk a hőmérőzés nem vált be. Laevolac sem igazán.

Glicerines kúpot kapott, ha már nagyon szenvedett. Előfordult, hogy ez csak a 6. napon kellett.

Aztán magától beállt úgy, hogy minden 5. napon volt kaka, magától. Addig semmi baja nem volt.

Most pedig már sok is a jóból! :D

2011. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

09:05-ös voltam.Ohhh bocs elnéztem,azt hittem 5 hónapos!

Gyerekorvost hívd fel mindenképp,mert ez nem játék!

2011. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csill79 ***** válasza:

Kamilla tea, kis cukorral,étkezés előtt!Tornáztatás.Sajnos nekem volt,hogy 5 napig nem kakált,ez sok babával előfordul.

Szélcső jobb mint a hőmérő,mert puhább nem annyira drasztikus.Patikában kapni.

2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!