Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám nem tud kakálni,...

3 hós babám nem tud kakálni, ma háromszor volt egy pici de nagyon kemény, gondolom nem tudja kinyomni, órák óta sír mit tegyek? Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd fel a védőnőt, akihez jársz. Hátha tud tippet adni.
2011. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fél glicerines kup.
2011. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a tejcukor segített. Szegény lányomat hőmérőzni kellett, hogy tudjon kakilni, mert sem a babatea, sem kúp nem segített. A gyógyszertárban ajánlották, és nagyon bevált. Egy teáskanál egy cumisüvegnyi teába, és fél óra múlva megvolt a kaki. Utána minden két nap adtam, és rendben volt a dolog. :)
2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a kamillás tea vált be. Nem adtam neki sokat, csak kb. 20-30 ml-t (és nem főztem túl erősre sem), és pár óra múlva lett belőle kaki. Ja, amúgy előtte 6 napig nem kakilt, és szenvedett is rendesen. A kamilla patikai volt, és nem filteres!
2011. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hós a kicsim,de fura,hogy kemény a kisbabád széklete.Kislányomnak híg,mint születés után,igaz csak anyatejes.
2011. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!