Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell egy babának rendes...

Mikor kell egy babának rendes cipő? Milyen fajtát ajánlasz?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos, a bútorok mellett kapaszkodva jár. Milyen árfekvésre készüljek? Hol tudnám neki megvenni?
2011. márc. 4. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyi pénzed van rá ..



a deichmannban van négyezerért is jó cipő máshol 12 alatt nem találsz.


elefanten v. barenshue nagyon jók. /deichmann kb. 9000,-

2011. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Siesta kis cipőket ajánlom. Igaz nem a legolcsóbb kategória, de érdemes rááldozni. Kislányom 8hós és neki az van, bár ő még csak úgy lépeget a játszótéren ha fogom a kezét, de nagyon élvezi :)
2011. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kell cipő,ha már egyedül jár. Esetleg még akkor,ha szeret az utcán a kezedbe kapaszkodva sétálgatni.

Elefantent ajánlom.

A Siestát már egy szakember se ajánlja,mert harántemelő van benne,ami árt a lábnak!!!

2011. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Siesta First Step cipőkben szinte nincs is harántemelő, alig lehet kitapintani, olyan kicsi, annyi bőven elég. Az én lányom csak Ilyen cipőt kap, ez már a harmadik pár amit most veszek neki tavaszra. Nem olcsó, de a neten van olyan oldal, ahol 6ezerért vettem egy párat, 10 ezer felett pedig ingyen házhoz szállítják, ha jól tudom. Érdemes két párat venni, persze nem egyforma számozást, ha anyagilag megteheted. Most néztem, van 6300-ért Siesta First step.

Itt:

[link]

2011. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10.50-es vagyok, még azt felejtettem ki az előbb, hogy az első 1-2 évben biztosan csak Siestát veszek a gyereknek, utána már bármilyet, de addig fontos a jó kérges cipő és ez bevált.
2011. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell ha mar egyedul jar. Kisfiam 13 honapos en bentre nem szoktam ra cipot adni csak mikor kimegyunk setalni. Amikor mar kiviszed es kiszall a babakocsibol akkor kell szerintem normalis cipo. Nekunk siesta van/volt, en is nagyon szeretem de ugylatszik megoszlanak errol is a velemenyek. A tobbit nem ismerem.
2011. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!