Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tartósan beteg a...

Akinek tartósan beteg a babája, gyermeke hogy élik meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszünk átlagosan élni,bölcsibe járunk,mellette fejlesztésre,kicsit gyakrabban orvoshoz,mint az átleg.
2011. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Havi szinten vannak az orvosi ellenőrzések, műtétek jönnek, stressz van, a pénz nem elég mert egyedül nevelem, játékot és ruhát kérünk ismerős családoktól, egy kis lukban lakunk, nagyon rossz...
2011. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ milyen betegségre gondolsz,mert ez tág fogalom eléggé.
2011. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hálás vagyok, hogy él és minden egyes napot ajándéknak tekintek Istentől, hogy együtt lehetünk...

Amúgy hasonló az életünk az első hozzászólóéhoz...

2011. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ancsika34 ***** válasza:
Most már 16 éves a nagyfiam, agyvérzéssel született. Hát, bizony nehéz volt az elején, én fiatalon (18) kerültem ebbe a helyzetbe. Fél év kórház, egy kisebb megszakítással, műtétek sorozata! Aztán otthon a folyamatos izgalom, hogy rendesen fejlődik-e! Mindent később csinált, mint az átlag gyerekek, de szépen fejlődött testileg. Értelmileg marad el a többiektől, speciális iskola, faluról bejárás, aztán férjem elhagyott egy másikért, egyedül maradtunk anyukámmal, aki szintén lebetegedett! El kellett adnunk a házunkat, közelebb költöztünk a sulihoz! Szóval volt káosz az életemben rendesen! De kárpótolt mindenért a szeretete, mert egy tündér, imádnivaló csávó, a mai napig! Most (el ne kiabáljam) sinen van az életünk, persze ő sose lesz teljesen egészséges, mindig rám lesz szorulva, de ezt már teljesen elfogadtuk így! 3 éve ismerkedtem meg a mostani párommal, akivel nagyon boldogan éldegélünk! Elfogadott minket úgy ahogy vagyunk és imádjuk egymást! A fiammal is remekül elvannak! És a kisbabánk most 4 hónapos, teljesen egészséges és egy tündér! Hát, bocsi, ha hosszúra sikeredett, de akár könyvet is lehetne írni belőle! :)
2011. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 éves a kislányom fél éve járunk kórházról kórházra.Ebből kétszer volt intenzív osztályon(jelenleg is ott van).Nagyon nagyon nehéz,néha összeomlok,de a családom mellettem van.Csinálom a dolgom mert muszály egészen addíg míg ő küzd és így is élni akar,de ha ő feladja sajnos azt is el kell fogadnunk!Nektek mi a problémátok?

2011. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok:minden elismerésem az eddigi válaszolóké.

náluk nem ilyen súlyos a gond,"csak" tejfehérje allergia.

(ezért is kérdeztem,mert ez is tartós betegségnek minősül)

Nálunk szigorú diéta van és folyamatos ellenőrzések.

2011. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok


nagyon köszönöm, hogy írtatok!

az én kisfiam 10 hónapos, idegrendszeri sérüléssel született, ami csak 6 hónapos korában derült ki.

ennek következményeképp izomtónus eloszlási zavara van, ami miatt a végtagjai feszesek, törzse és a nyaka nagyon gyenge. még most sem tudja a fejét stabilan tartani.

el van maradva a mozgásában, most kezd nyúlni még csak a tárgyakért eddig nem tudta kinyújtani a tenyerét, felemelni a karját...

most már azért a szájába tudja vinni a kezét de ez nagyon kemény munka árán...

eddig a cumit sem tudta szopni mert az arcizmai is le voltak tapadva, ez 3 hónap alatt jött rendbe a Dévény torna segítségével.

talán az értelmével nagy gondok nem lesznek mert figyel szépen reagál de ezt még nem lehet meg mondani...


igazából senki nem tud semmit mondani..


regényt tudnék írni a történetünkről..


nagyon nehéz nekünk is szinte minden napra jut valami torna

2011. máj. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!