Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes tápszer márkát váltani...

Érdemes tápszer márkát váltani? Árthatok ezzel babámnak?

Figyelt kérdés
Eddig Beba Ha Start Aktívot ette a manó, de betöltötte a 6 hónapot,és már nem írnak fel tápszert.A doktornő azt mondta, hogy bármelyik fajtát kaphatja, csak 2-es legyen. Maradjak a Bebánál, v válthatok? Van jobb, v finomabb?
2009. febr. 18. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem ártasz vele, csak nem biztos, hogy szeretni fogja. Nekem elfogyott a Nestlé Beba tápszerem, de nem volt receptem, és én Hipp-eset vettem, és bár semmi baja nem lett tőle, de nem ízlett neki, és amíg fel nem irattam a Nestét, alig evett belőle.
2009. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor érdemes, ha nem vagy megelégedve vele.pl. nem megfelelő a széklete, vagy fáj a hasa tőle.váltásnál viszont készülj fel arra, hogy ezek előjöhetnek.mi így jártunk. fél évesen kezdtem humanát adni, és szinte fehér mész szerű lett a széklete tőle.gyorsan visszaálltam a régire.persze fél éves kortól abból is az erősebbet kapja.eleinte vegyesen kevertem neki, hogy szokja. azóta is nagyon szereti
2009. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is a Beba Ha start aktívot ettük, de mi csak 3 hónapos koráig. Utána Beba 1-et, és 6 hós korától a Beba 2+ eszi. Ezt nagyon szereti, vaníliás ízű, tényleg finom.

Szerintem ti is próbáljátok ki ezt, biztos szeretni fogja.

Sok sikert!

2009. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!