Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám még nem...

3 hónapos babám még nem tartja magát könyökölve. Hason sem nagyon szeret lenni, és csak a fejét emeli, de a két kezét nem használja?

Figyelt kérdés
A neurológus szerint ez gond és állandóan hason kell lennie a babámnak és mindennap többször mászatni. Akinél volt ilyen mikor tanulta meg magát tartani a baba könyökölve? És mivel segítettétek őt, hogy rájöjjön hogyan kell a kezét is használni?
2011. márc. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, nálam is szinte ugyan ez a helyzet.
2011. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt 3 hónaposan..a védőnő gyógytornászhoz küldött, és oda csak 3 hétre rá kaptunk i.pontot.Mire eljött az idő h vinnem kellene a gy.tornászhoz, szépen megtanulta tartani a fejét, és könyökölni is. Elvittem vissza a védőnőhöz,és mondta h szépen behozta a lemaradást.


Fürdés előtt félórával meztelen hason fektettük énekeltem közben neki h ne arra figyeljen h hason van. De nem görcsösen voltunk azon, h ő neki most hason kell lenni.


Szerintem rá fog jönni a babád,h hogyan használja, nem kell aggódni:) Ugyanez lesz veletek is!

2011. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ilyen 3 honaposan az en babäm is csak a fejet emelte kezevel meg nem tartotta magät. Viszont a gyerekorvosunk nem mondta hogy ez problema. Aztän 4 honaposan mär szepen tartotta magät könyökölve is.

Naponta en is szoktam vele gyakoroltatni, bär csak pär percet mert uäna ältaläban sirni kezdett, nem szeretett hason lenni.

2011. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok, egy kicsit megnyugodtam. Az idegesít, hogy a doki azt mondta, hogy ez gond, és a bátyja is tudott már könyökölni 13 hetesen egész sokáig. A picúr meg csak a fejecskéjét emeli és szinte belepirosodik annyira erőlködik, ha egy pár másodpercre kinyomja magát könyökölve.

Az első válaszolótól kérdezném, hogy neked mit mondott a doki, szoktatok tornázni és pontosan mennyi idős a babád?

2011. márc. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!