Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alhat a babám mezítláb?

Mikortól alhat a babám mezítláb?

Figyelt kérdés
3.5 hónapos,és a lábfejes rugikat nagyon nehezen viseli,a zoknit meg 2 percen belül leszereli.22-24 fok van nála,be van takargatva.Vagy egyáltalán mit adjak rá-mert este már nem nagyon szeret öltözni,szívesebben lenne csak pelusban
2009. febr. 18. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap múlva a takarót le fogja rúgni magáról. Szerintem a 22-24 fok hideg a mezítlábazáshoz éjszaka amikor az ember nem mozog annyit. Az enyém egy bodyban van és egy meleg hálózsákban. Így biztos nem fázik a lába és le sem rúgja magáról.
2009. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósak vagyunk, de talán úgy 5 hónapos kora körül csak egy pizsama nadrágot adok rá éjszakára meg egy rövid ujjú bady-t. Én persze egy vastagabb bundás takaróval takarom be, amit nem szed le magáról, pedig igen nagy éjszakai mocorgó. Egy éjjel bejárja az egész kiságyat. (végigalussza az éjszakát) Hasonló hőmérséklet van nálunk is a baba szobában, mint nálatok. (24 fok) Ha jobban beöltöztetem kínlódik és nem alszik nyugodtan esetleg fel- felsír éjjel, mert melege van. A rugdalózót meg nem csípte, mert abban nem tudott mocorogni. De próba cseresznye! Lehet, nálatok beválik.
2009. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hálózsákban altatom a kezdetektől: abban nem kell rá zokni, és alatta csak egy rövid ujjú body van. Így melegben van, és tud benne mozogni.
2009. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy születése óta nem viseli el a "bezártságot",tehát a hálózsák kizárva.Most egy sima hosszú ujjú rugiban van és betakarom egy takaróval úgy a lapockájáig.Ő is keresztben ébred reggel-úgy hogy végig alussza az éjjelt.Tehát a lábán mindig van takaró,az nem fázna.
2009. febr. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!