Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego babakocsi biztonság...

Peg Perego babakocsi biztonsági öve nem éri be 10 hónapos kislányomat. Séta közben lecsúszik a kocsiban. Mit tudok csinálni? Cseréljek kocsit?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez a kocsi végig jó lesz (Venezia), de a lányom utálja. Talán, ha ülni tudna benne jobb lenne a helyzet. A biztonsági övnek kellene ülő helyzetben tartania? Amúgy stabilan ül már régóta. Áll is.
2011. márc. 4. 17:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Találkoztam egy másik anyukával, akinek ilyen kocsija van, azt mondta, hogy a vállszíj az ő fiát sem éri be, de a deréköv jól tartja, elég biztonságos. Amióta kivettem a téli bundazsákot már nem csúszik le lányom a kocsiban, úgy látszik a bundazsák volt ok.
2011. márc. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!