Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy ha sokat mondjuk...

Igaz, hogy ha sokat mondjuk egy nap hogy : NEM, NEM SZABAD, akkor rosszul alszik a babánk éjjel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem látom az összefüggést. Hol hallottad ezt?
2011. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat mondtam neki, és jól aludt éjjel :-)
2011. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
igen, ezért is kell mindent megengedni neki és akkor nagyon jól alszik éjjel :))))))))))))
2011. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
hülyeség
2011. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

szia, nem így közvetlenül, hogy egyik nap sokat hallja, és rosszul alszik. de bizony ha olyan periódusba ér az életében, hogy sokszor tenne olyat, amit nem lehet, és sokat tiltunk neki, ez megviselheti, nyugtalanná teheti, és ez az alvást is megzavarhatja, persze olyan babáknál, akik amúgy is izgékonyabbak, biztos van olyan, akit nem zavar. a kislányomnál amikor jött a dackorszak, és mindig ellenkezett vagy tőlünk hallotta sokat a tiltást, éjjel volt olyan, hogy álmában nyöszörgött, kiabált, hogy nem, nem! érdemes a sok nem szabad helyett máshogy megfogalmazni a mondandót, pl. nem szabad oda felmszni mert leesel! helyett ha felmászol oda leesel.

nem kell mindenre egyből rámondani hogy hülyeség, főleg arra, ami nem az.

2011. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam :D
2011. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egy db értelmes választ!
2011. márc. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!