Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok. Nem...

12 hetes terhes vagyok. Nem igazán megy az elevit szedése rosszul vagyok tőle. A kálcium pótlásra szednem kéne valamit. Mondjuk kálcium sandoz vagy valami hasonló pezsgőtabletta?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet szedni a Calcium Sandoz-t is, de én a Gravidát szedem Elevit helyett, mert én is rosszul voltam tőle. Gravidától nincs ilyen bajom.
2011. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó. Az Elevitet azért nem javasolták az egyik rokonomnak, mert hogy túl nagy lesz a baba, és nehezebb megszülni. A vitaminok vannak gyümölcsökben.
2011. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én femibiont szedtem, nagyon jó vitamin tartalmaz mindent megfelelő mennyiségben, és soha nem volt semmi panaszom tőle. Ha gondolod olvass utána a www.femibion.hu/

Boldog babavárást kívánok.

2011. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is femibiont szedek, szerintem is nagyon jó. A calcium pótlását viszont külön kell megoldanod, nekem a háziorvosom írt fel CitroKalciumot. Vény nélkül is kiváltható, vénnyel 350 Ft. De Dm-ben is lehet kapni több mg-os, és olcsó kalciumot. (Én a MagneB6-ot is Dm-ben vettem,(1 levél 10 db) ott 250 ft a 250 mg-os, míg a béres B6 1600Ft, és 50 db-os, de ebből napi 6 db-ot kell bevenni). Szóval figyeld az árakat is, mert jó sokáig kell szedned a vitaminpótlókat, és az nem kis összeg!
2011. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Még annyi lenne hogy ilyen plus pezsgőtablettát lehet innom?

2011. febr. 16. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Béres Kálcium tabletta - nekem ez vált be.

A pezsgőtabletta hamar felszívódik, abból többet kell inni naponta...

2011. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szedtem a Bérest, igaz én szteroid mellé, és nekem is bevált.
2011. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elevittől hánytam, Gravidát szedtem végig, nem volt vele bajom. Kálciumot nem szedek, csak magnéziumot.
2011. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedek, semmi bajom tőle, teljesen jó, ráadásul ez a legolcsóbb terhesvitamin.
2011. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!