Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hasmenés mitől lehet...

Egy hasmenés mitől lehet irtózatosan büdös? Betegségre utal talán?

Figyelt kérdés
Amúgy egyéb más betegségre utaló jelet még nem fedeztem fel,csak nagyon megy a hasa.
2011. márc. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyon bűzös hasmenéses széklet lehet vírustól is.
2011. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, itt olyanokat írtak akkor, hogy bélhurut, meg ilyen-olyan bélgyulladás. Totál beparáztam, aztán felhívtam egy tapasztaltabb anyukát, mondta, hogy akár fogzástól is lehet(hozzáteszem másnap semmi jel nem utalt a büdös hasmenésre, minden olyan volt, mint régen). Ha nem múlik, persze orvos, és lehet sok "baja", de ne ijedj meg előre :) Sok folyadék, és nem lesz gond!
2011. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Iszik rendesen,azzal gond nincs hál isten. Remélem holnapra már el is felejtjük!:-)
2011. márc. 4. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Bolcsis nevelo vagyok. A fogzasos hasmenesnel en meg eletemben nem szagoltam budosebbet! Az pedig valoban azert van, mert a fogzastol legyengul az immunrendszeruek, es bekapnak valami egyszerubb virust. De ne aggodj, ez nem komoly, hany ilyet tisztitottam mar:)))))) Az epehez hasonlit, borzaszto! Nincs gyenge gyomrom, de ettol be tudnek hanyni:)

Na jo, nem humorizalok, a fogzastol van, es majd elmulik, nem kell aggodni. Ha nagyon felsz, adj neki olyat, ami picit megfogja a hasat, pl banant.

2011. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Savanykás, erjedt szagú? Ha igen, az tutira fogzástól van. Nálunk majd minden fogpár előtt volt kisfiamnak.
2011. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyosak vagytok. Van 12 fogunk és eddig még 1 fognál sem volt semmi,azt sem vettük észre hogy kibújtak,de most én is arra gyanakszom! Köszi még egyszer.
2011. márc. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!