Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hete tartó hasmenés...

1,5 hete tartó hasmenés fogható még fogzásra?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a lánykám,még nincs foga.nyugtalanul alszik,többször felkel éjszaka,és mint írtam 1,5 hete kb.(bocs hogy leírom)zöldes nyálkás a széklete.Emiatt már a hozzátáplálást is szüneteltetem,szinte semmit nem kap anyatejen és babavízen kívül.Pedig látom hogy igényelné.Szerintetek?
2011. okt. 20. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ugyanígy jártam, pont ennyi idős volt a kisfiam, és én is visszatértem akkor az anyatejhez. Napi 3-4 olyanja volt, amit te is írtál.

Felhívtam a doktornőt, azt mondta, hogy ha nem lázas és nem fogy, akkor nincs baj - a fogzástól lehet hígabb a széklet, de ez a mennyiség még nem hasmenés.

Most 7,5 hónapos és most jött ki azóta a foga - persze a kaki besűrűsödött, nem maradt úgy 1 hónapig...

Most már azt gondolom, hogy a hozzátáplálás kezdeti nehézségei voltak inkább.

2011. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!