Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép név a Patrik? Mennyire...

Szép név a Patrik? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
itt körbe tudsz nézni gyakoriságot tekintve [link] Amúgy szerintem szép név :)
2009. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak azért nem tetszik, mert volt egy csúnya, buta és undok ismerősöm akit így hívtak és hát az ember önkéntelenül is köti hozzá. Amúgy nem rossz ha megy a vezetéknévhez.Szerintem nem is ritka de nem is annyira gyakori.
2009. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
már régi ismert név és németes, van a könyvbe rengeteg más adható fiunév
2009. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nagyon tetszik és ha fiam lesz biztos ez lesz a neve!!!!

2009. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vav22 ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik és erősen gondolkozom ezen a néven :-), bár sztem lány lesz , 15 hetes km
2009. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon szép név. Én óvónő vagyok és az oviban volt Patrikom.Nagyon helyes, okos, kedves gyerek (volt):)

2009. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép név,kb 10éve volt divatnév,azóta szerintem ritkább. De őszintén: Mit érdekel téged mások véleménye,a TE babád lesz,nem? :)

Nyugodtan nevezd Patriknak,ha azt szeretnéd :)

2009. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gyakori, es jo nev, divatos. Amikor tinedzser voltam, annyira tetszett ez a nev, hogy azt mondtam, igy fogjak hivni a babamat. (de mas lett a neve, mert idovel valtozik az izlese az embernek)

Ha illik a vezeteknevhez, mindenkepp add neki ezt a nevet! (Nekem tetszik az Adam, Botond, Oliver is.)

2009. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!