Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfazas kalkulator. Kiprobaln...

Megfazas kalkulator. Kiprobalnatok?

Figyelt kérdés

[link]

Most talaltam a fenti linken egy megfazas kalkulatort.

Enyhen nevetsegesnek talalom. Amugy sem tulajdonitok nagy jelentoseget a kulonbozo kalkulatoroknak, de ez eddig a legirrealisabb.

Harom honapos a fiam, most eloszor nathas. Az atlagos merteket jeloltem be, valamint azt, hogy nem hasznalok Nasivin termekeket.

Tudjatok mit dobott erre a gep?

Azt, hogy valoszinuleg ez alapjan a babam mar 9 alkalommal, azaz kb 72 napon at volt beteg. Majdnem ennyi idos a fiam, vegig betegnek kellene lennie???

Ha hasznaltam volna a termekeket, akkor CSAK 36 napon at lett volna beteg.

A ti adataitokkal is ilyen pocsekan mukodik, vagy csak a fiameval?


2009. febr. 18. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Idiótaság.Az én babám még sohasem volt megfázva, de a program szerint hatszor.
2009. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nevetséges, nekem azt írta, hogy a 4 hónaposom már 48 napot beteg volt. :DD
2009. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem, kipróbáltam és szerintem ez egy jóóó nagy hülyeség??? Mi 7,5 hósak vagyunk és 48 napot jelöl, úgy hogy én először azt jelöltem nem használunk nasivin terméket, ha használtunk volna akkor 24 napot írt. Szóval akkor tök mind1 hogy használom a terméket vagy nem, akkor is beteg a gyerekem. Fura... BADARSÁG!!!
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok, bocsi a ?-ek miatt azok !!!! akartak lenni :D
2009. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnéztem!

Ezzel csak a Nasivin termékeket reklámozzák, másra nem jó!

2009. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aranyos:D Az én babám 26 napos, és a kalkulátor szerint:

"Ennek alapján körülbelül összesen 48 napot volt beteg"


Na hát ennyit erről! :D

2009. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és megnéztem úgy is ha használtam:)

Mivel használt Nasivin termékeket, körülbelül összesen 24 napot volt


ÁÁá:) 26 napos a babám:)

2009. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen én is kipróbáltam hogy beírtam ma született a gyerekem és nem fogjátok elhinni!!!!!! Ha nem használ nasivint akkor 48 napja beteg hehehehehehehehehehe kész is vagyok, már a pocakban is náthás baba! Ilyet még nem hallottam :) az ilyen ki kéne lőni, 'éljen a marketing'!!!
2009. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ezek utan mar csak harom dolgot tartok durvanak:

1. Valaki meg penzt is kapott azert, hogy ezt a kalkulatort megcsinalta

2. Biztosan van olyan, aki meg hisz is benne es ennek hatasara kezd el ilyen termekeket hasznalni

3. A weblap szerkesztoi anelkul feltettek, hogy kiprobaltak volna, vagy kiprobaltak es meg igy is fennmarad

2009. febr. 18. 10:45
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem is a reklam tenyevel van bajom, mert az rendben van, hogy ez egy reklam. Azzal van problemam, hogy egyaltalan nem realis.
2009. febr. 18. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!