Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ültetitek a sport...

Orchidea001 kérdése:

Mikortól ültetitek a sport babakocsiba a babatokat? Ledönthető a mienk. A mozesben mar nem akar lenni, mert nemlat ki. (4.5 hónapos) most a hordozó részét hasznaljuk a babakocsinak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb. ennyi idős volt a lányom, amikor már egy kicsit megdöntöttem neki, mert ő sem akart elmaradni teljesen fektetve.
2011. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem volt mózese, szerintem arra pár hónapra felesleges, kb 4-5 hós korukban félig fekvőbe raktam a babakocsit.

Aztán fél éves koruk körül felültek, úgyhogy onannatól csak ülve voltak el.

2011. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom már három hónaposan nem tűrte, hogy vízszintesben legyen, a mózesben meg sosem maradt meg. A fiam most héthónapos és még mindig nagyon szívesen fekszik a babakocsiban, pedig amúgy már mászik. De ha babakocsizunk, szereti a mélykocsit, jól ki is van bélelve neki gyapjú bundazsákkal. Ő mondjuk a mózest is imádta, amíg belefért.

Szerintem abszolút gyereke válogatja, mit szeret - nekünk meg nem nagyon van más választásunk, mint alkalmazkodni. :-)

2011. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!