Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit de milyet? Van...

Babakocsit de milyet? Van hozzá hordozó, sport rész, mózes. A hordozó vázra kattintható. De. Elfér a csomagtartóba úgy hogy mellette még tudjunk pakolni mondjuk nyaralásra. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Jane carrera matrix mózes-hordozóval

Bebe confort streety vagy loola creatis hordozó+windoo mózes

peg perego pliko switch

2011. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora az autótok?Mert nekünk ilyen van ,meg egy Suzuki Swift 2-nk!És elférünk!


[link]

2011. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Mi még 80-ért vettük.


Minden feltehető a vázra két irányban, a sportrész 3 fokozatban állítható (nem teljesen vízszintesre dönthető, kb. olyan 160 fokra csak), a kocsi picire összecsukható egy mozdulattal, 6 kg-os pillekönnyű a váza, a csomagtartója elég nagy, és nem csak 2 kg-ot bír (bár annyi van beleírva), nagyon könnyen irányítható a kocsi, a tolókar két magasságban állítható, kerekek is egy kattintással kivehetők, hátsó kerekek pumpálhatók, elsők bolygósíthatók, bár elég kicsik, ezért rossz terepre nem ajánlott.

Egy bajom volt vele: a kisfiam nem szerette a mózest, csak 7 hetes koráig viselte el, úgyhogy tulajdonképpen fölösleges volt. De a hordozóval és a sport résszel maximálisan meg vagyok elégedve, nagyon strapabíró babakocsi.

2011. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is az utóbbi 2re gondoltam,de elfér kényelmesen a kocsi csomagtartójába úgy hogy mellé még bőven lehet pakolni ha megyünk több napra valahová?Opel astránk van.
2011. jan. 9. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, annak mekkora csomitartója, de mi a Lancia Lybránkban bőven elférünk.
2011. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12.19 vagyok!Opel Astrában bőven elfér!A kis suzuki iszonyat picike és még sincs gond!Úgysem viszed egyszerre,mind a 3 feltétet,csak 1-et!Pl.ha több napra mentek,akkor ugye a babyhordó kell,mert azt tudod bekötni a kocsiba,így csak a vázat kell vinni,mert a babyhordó rákattintható a vázra.Ha meg már nagyobb lesz,vagy megy a saját lábán:D!vagy veszel egy kis "kapkodós" kocsit 10 ezerért,ami icipicire csukható.
2011. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!