Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babakocsit keresek, ami...

Olyan babakocsit keresek, ami sport és hordozó csatlakoztatható hozzá, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Még az is jó lenne, ha 3 kerekű lenne. Tudnátok segíteni? esetleg képpel...
2010. jan. 4. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
[link] Nem 3kerekű, de szuper! Nekünk is ilyen van. Terepre nem ajánlom, inkább városi kocsi. A baba szabadon mozoghat benne, mert a hevederek nincsenek a támlához rögzítve. 6,5kg..
2010. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze. travel system rendszeres kocsi a neve. majdnem mindegyik cég gyárt ilyet már.
2010. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel konkrét árat nem írtál de tudok ajánlani egy babakocsit ami nagyon szuper..."szerintem"

[link]

Van még egy de szerintem ez kicsit gyengébb mint az előző viszont olcsóbb

[link]

Ja és az első belinkeltnek van 3 kerekűs verziója is:)

[link]

2010. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Jané Slalom Matrix van, hordozó, mózes, sportrész, nagy pumpálható kerekekkel. Imádjuk.
2010. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha tudtok 80000 alatt...
2010. jan. 7. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
4 kerekűt tudok, ilyen a Coletto Ber&Go, a BBY Grip & Go, és a Top Rider BS-05. Ezek mind 50 ezer alatt vannak hordozóval együtt.
2010. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mekünk ilyen van, a babahordozót pluszban kell rendelni hozzá, ez kb 15ezer.

[link]

2010. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Titi márkájú van,nagyon könnyű és kicsire csukható (ez fontos volt mert egyrészt emeleten lakunk másrészt egy Fiat Pandám van aminek ultra kicsi a csomagtartója).

Van hozzá hordozó,mózes és sportrész.

Azt hiszem 57.000Ft volt.

2010. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyenem van, tudom, ez nem a hirdetés helye, de 20.000-ért odaadnám, egy Graco century márkájú nagyon könnyű 6 kilós alapvázzal, plusz a 3 kilós hordozója.... Ja, és esernyőre csukható, ami nagyon kevés travel system babakocsiról mondható el, ha jól tudom a peg perego pliko-n kívül ( ami bőven 80 felett van ) talán csak ez az egy típus. Írj privit ha érdekel!
2010. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!