Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-án lessz 5 honapos a...

23-án lessz 5 honapos a babám, már lassan 2 hete kostolgatunk almát, barackot és 1*ha-s tejpépet ettünk (nem izlett), mit ehetünk ezután? Meggyet mikortol és hogyan adjak, magában vagy mivel? Héjját le kell venni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég korán elkezdted.

Nálunk még a sütőtök volt az elsőkörben.

Ha ezek megvoltak, akkor jött a főzi.

Meggyet én csak 7 hósan adtam lányomnak, és igen, le kell venni a héját, ahogy a szilvának és zödborsónak is -első körben. Majd 8 hó után m ár nem kell levenni.

2009. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orvos javaslatára kezdtem el mert már 1honapja tápszert is kell adnom mert nem elég a tejem,itt olvastam a meggyröl hogy már hamarlehet adni de én nem tudom hogy és mivel keverve.Illetve a gesztenyéröl is hallotam azt mikor és hogyan adjam?Mikkel folytassam a további kostolgatást?
2009. febr. 18. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk is az alma és a barack volt az első,aztán a nem gázos főzelékek illetve a húslevesből kiszedett zöldségek.A tejpépekre rá van írva,hogy mikortól adhatók,de szerintem az orvosod is tudja,nyugodtan hallgass rá.:)
2009. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!