Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábbal hajtós kismotor, VAGY...

Lábbal hajtós kismotor, VAGY tolókaros tricikli?

Figyelt kérdés
Melyiket lehet jobban kihasználni,és melyiket szeretik jobban a babák? Nektek melyik jött be inkább? Lányom még csak most fog elindulni, és hamarosan szertnék neki valami "járművet" venni. :-) Ha linket is küldtök, megköszönöm!
2010. máj. 4. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Tricikli van, szülőkormányos! Imádjuk mind a ketten. A bébitaxit tolja, de lökni nem tudja még magát rajta, a motorunk meg olyan nagy lett, még nem ér le a lába róla!

14 hónapos Kisfiam van

2010. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia.Kisfiam 20hónapos,van neki ez is az is,de a triciklit jobban szereti,a motorra rá se bagózik:(,pedig azt hittem majd megy vele mint a golyó.A triciklit egyenlőre még én tolom,még nem tudja hajtani,de jól elvan rajta,szeret nézelődni:D.Linket nem tudok küldeni,az Aldiba vettük a bicajt(12e volt),a motort a Tescoba 3000ft -ért(műanyag lábbal hajtós).Nektek inkább még a babytaxi kellene,mert az nehezen billen fel és azt szeretik is a babák,vagy a bicajt.

Üdv

2010. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is van mindkettő.

A tricikli abszolult nyerő, viszont ha már nagyobbacska lesz és stabilan jár akkor a lábbal hajtható kismotort is élvezni fogja.Kislányom 19 hónapos minden reggel triciklivel tolom a közértbe, vagy sétálni, viszont napközben le sem száll a kismotorról.

2010. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is van mindkettö.És a kismotrot imádja,egész nap meg sem áll vele.A triciglit ha boltba megyünk akkor használja.Nem nagyon érdekli a tricigli.Sztem elöbb szülökormányost vegyél neki,mert ott csak ül te meg tolod és még zenét is hallgattok.Késöbb majd jöhet a kismotor :)
2010. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ha most indul el majd a babád, kismotort ne vegyél mert magas, hanem a kisnyuszit. Ez is a lábbal hajtós, de ennek 4 kereke van, tehát nem burul fel vele egykönnyen, másrészről pedig fejleszti az egyensúlyérzékét, mivel alacsonyabb mint a kismotor rá tud ülni magátül is ha rájön majd. Nekünk van kisnyuszi is és tricikli is, hát őszintén szólva a triciklivel kell kommandóznunk egész nap az utcában, le sem tudom robbantani róla a lányom, a kisnyuszit csak néha veszi a popó alá :) Ha megtehetitek vegyetek mindkettőt, majd eldönti a babád melyiket szereti jobban.
2010. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is van mindkettő, de a kismotor az abszolút nyerő!!!

A triciklin tologatom kb. 5 percet (magától még nem tudja hajtani) és már száll is le róla... bezzeg a kismotoron csak úgy teper összevissza az udvarban a barátaival... :-)

2010. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia!A tolokaros triciklitől rosszul vagyok-ez a menő.NEkünk motor van,és majd sima kistriciklit akarok neki venni.
2010. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Számomra ez nem menőség, hanem praktikusság kérdése. Mivel babám még nincs egy éves, inkább a tolókaros tricikli felé hajlok, mert a motorral még tényleg nem tudna biztonságosan menni. A tolókar pedig szerintem kifejezetten praktikus dolog, és ha már egyszer vesz egyet az ember, legyen tolókar, az úgy biztonságosabb, míg nem tud egyedül irányítani. Köszönöm a válaszokat, szerintem először tricikli, később motor. Azért még várom a további tapasztalatokat!
2010. máj. 4. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
1 évesnek babakocsi...
2010. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"1 évesnek babakocsi"..

Sztem meg nem.Nekem sokkal jobban tetszik a kis tricikli, és én semmenőségből vettem, sőt nem is láttam szinte senkit a környezetemben aki ebben tolta volna a gyerekét, én ntaláltam a netet böngészve a cangát és nagyon megtetszett.És a gyerek ezerszer jobban élvezi mint a babakocsit.

Viszont nekem meg az nem jön be ha már járni tudó gyereket még mindig babakocsiban tolnak.Sztem gáz.Nyilván elfárad, és a hosszabb sétákat nem birja de sokkal jobban illik már hozzá a canga mint a babakocsi, elvégre már nem kisbaba.

2010. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!